Data wydarzenia: 14.02.2019 18:30 - 24.02.2019 20:00
Miejsce wydarzenia: Lokalizacje w tekście

W najbliższy weekend w Wałbrzychu i regionie ma być kupa śmiechu. Kto się do tego przyczyni? Uwaga - zostało już niewiele biletów!


W najbliższych dniach w naszym regionie wystąpią:

14.02.2019
(czwartek) godz. 18:30

Hotel Gołębiewski w Karpaczu - Igor Kwiatkowski i kabaret K2. Bilety 80 zł.

Zapraszamy na spotkanie z dwoma niepowtarzalnymi kabaretowymi światami: Kabaret K2 i Igor Kwiatkowski. Dwa programy kabaretowe w jeden wieczór to porcja humoru, która rozbawi Was na długo! Obiad, randka, kłótnia, godzenie się i ... kabaret - wszystko z kobietą smakuje lepiej! Dlatego też Kabaret K2 rozszerza swój skład o kobietę właśnie i to nie byle jaką. Dominika Najdek dołącza do Michała Zenknera i Bartosza Klauzinskiego.


16.02.2019
(sobota) godz. 16:00
Miejski Ośrodek Kultury w Nowej Rudzie - "To się nadaje do kabaretu" - nowy program kabaretu Smile. Bilety od 60 zł.

Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: "Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!". Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – "to się nadaje do kabaretu!".

16.02.2019 (sobota) godz. 16:00
Strzegomskie Centrum Kultury - Kabaret Skeczów Męczących - 15-lecie. Bilety od 60 zł.

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach.


16.02.2019 (sobota) godz. 16:00
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury - Kabaret Nowaki. Bilety 50 zł.

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością.

16.02.2019 (sobota) godz. 17:00
Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie - Krzysztof Daukszewicz - "Zjedz kawiorek!". Bilety 45 zł.

Krzysztof Daukszewicz urodził się 30 października 1947 roku w Wichrówie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Działalność estradową artysta rozpoczął w 1975 r. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie oraz współtworzył kabaret Gwuść. Już w 1976 r. satyryk otrzymał drugą nagrodę na I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim za swój autorski program "Dookoła Wojtek", a zaledwie rok później otrzymał nagrodę Złote Rogi Kozicy na przeglądzie kabaretów w Zakopanem.

I w tę samą sobotę 16 lutego w Centrum Aqua Zdrój odbędzie się Polska Noc Kabaretowa 2019. Podobnie jak w roku ubiegłym wydarzenie cieszy się ogromną popularnością. Bilety zostały już dawno wyprzedane, ale wciąż możemy się spotkać z wykonawcami w miejscach wymienionych powyżej.
A potem jeszcze:

24.02.2019
(niedziela) godz. 20:00

Tym razem na deskach A'Propos swój godzinny program zaprezentuje Mateusz Socha. Całość poprowadzi Ryszard Mazur. Mateusz Socha - człowiek, który zrobił coś szalonego. Mimo krótkiego, zaledwie dwuletniego doświadczenia na scenie, Mateuszowi udało się dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Pojawi się też Adam Gajda jako support. Wydarzenie przeznaczone dla widzów dorosłych. Bilety 30 zł.


Opr. MS
Foto: Ryszard Burdek