Data wydarzenia: 10.02.2018 18:00 - 14.02.2018 22:00
Miejsce wydarzenia: Różne lokalizacje

W Wałbrzychu nie da się nudzić w nadchodzące Walentynki, które zaczną się już w weekend. Koncert Eneja, noc w zamkowych komnatach, lot widokowy nad Książem, koncert z dwójką zakochanych solistów tamże, robienie garnków we dwoje, Walentynkowy stand-up, konkurs na zdjęcie, kolacja w stylu greckim i... romantyczny spacer we dwoje z pieskami ze schroniska. Mało? To jest i nasz konkurs! Wiele zaproszeń na te atrakcje, a nawet więcej, możecie wygrać w naszym konkursie!

Na zakochanych czekają atrakcyjne nagrody w naszym konkursie - KONKURS WALENTYNKOWY WAŁBRZYCH DLA WAS 2018

Przyślijcie zdjęcie, rywalizujcie, wygrajcie i spędźcie wyjątkowe chwile we dwoje dzięki nagrodom od Wałbrzych dla Was i innym sponsorom konkursu!

Do wygrania ciekawe i prestiżowe nagrody dla dwojga, w tym zaproszenia na poniższe płatne wydarzenia :)Jest też wiele innych propozycji:

Tylko w Walentynki, tylko w Starej Kopalni przypominamy pamiętną scenę z filmu „Uwierz w ducha”. Każdy, kto chce poczuć się jak w filmie i odkryć swój ukryty talent artystyczny może spędzić u nas święto zakochanych ze swoją drugą połową. Toczenie na kole garncarskim w postindustrialnych wnętrzach w kameralnym gronie to limitowana oferta Starej Kopalni dla Zakochanych. Godzinne warsztaty poprowadzi ceramik, który zapozna Państwa z tajnikami tej niezwykłej artystycznej formy. Gwarantujemy świetną zabawę i wino! Koszt: 50 zł/para. Czas trwania: 1h. Miejsce : Centrum Ceramiki Unikatowej. Maksymalna ilość osób podczas jednych zajęć : 10 os. Termin: 14.02.2018, godz. 18:00.

Warsztaty dla dzieci i młodzieży codziennie do 14 lutego z okazji zbliżających się Walentynek organizuje też Muzeum Porcelany. Zapisy: 74 664 60 30.

Wałbrzyski Ośrodek Kultury proponuje Walentynkowy Stand Up "Dwa Żywioły" – Magda Kubicka i Damian Kubik. Termin: 10.02.2018 godz. 18:00 - 19:30. WOK na Piaskowej Górze.

Aqua-Zdrój zaprasza wszystkie pary do udziału w walentynkowym konkursie! Wystarczy przyjść 14 lutego do Centrum AZ, wykonać sobie wspólne zdjęcie polaroidem i wziąć udział w losowaniu. Do wygrania obiad dla dwóch osób w Restauracji Aqua-Zdrój oraz wejściówki do Parku Wodnego.

Zamek Książ zaprasza do spędzenia tego romantycznego weekendu w swojej malowniczej i tajemniczej scenerii. Oferta specjalna "Walentynki - Miłość aż po grób” to wyjątkowy prezent dla ukochanej osoby - oprócz niezapomnianych momentów spędzonych w pokojach Hotelu Książ i kolacji przy świecach dla zakochanych, dodatkowo wspólne przeżycie prawdziwych chwil grozy! Nadchodzi bowiem specjalna edycja Nocnego Zwiedzania - "Miłość aż po grób". Panowie otrzymają niespotykaną okazję, by wykazać się odwagą przed damami swego serca, urocze panie będą mogły schronić się ramionach swych bohaterów. Nocne zwiedzanie Zamku Książ "Miłość aż po grób” w dniu 10.02 (tylko na 22.00) lub 14.02 o godz. 20:00 (ostatnie wolne miejsca), godz. 20:30 (nowa grupa).

Książęca Orkiestra Salonowa we współpracy z Filharmonią Sudecką zapraszają Koncert Walentynkowy 11 lutego 2018 r. (niedziela), o godz. 18:00. Czy jest coś bardziej romantycznego niż zachwycający koncert w scenerii majestatycznego Zamku Książ? Dyrygent - Jerzy Kosek. Solistami tego wieczoru beda zakochani w sobie Agnieszka Sokolnicka i Wojtek Sokolnicki. W programie: m. in. Lehar, Strauss, Offenbach (utwory miłosne). Cena biletów: 10 zł.

W środę 14 lutego wszystkie pary zaprasza klub A'Propos. Specjalne menu, blask świec, niepowtarzalna atmosfera oraz muzyka w wykonaniu pianisty Piotra Woźnikowskiego pomogą uczynić ten wieczór wyjątkowym. Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację stolików. Start: 17:00. Wstęp wolny.

Na Walentynkowy Spacer we dwoje z pieskiem zaprasza Schronisko Wałbrzych.
Start: niedziela 11.2.2018 w godz. 10:00 - 12:00. - Zapraszamy na walentynkowy spacer z psiakami oraz na spędzenie czasu z kociakami będącymi pod opieką schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu. 14 lutego to wyjątkowy dzień dla zakochanych, pokażmy bezdomniakom, że one również są kochane i są osoby, które uwielbiają z nimi spędzać czas! Zapraszamy od godziny 10.00 do 11.00 by psiaka otrzymać na spacer i można spacerować do godziny 12.00, a z kociakami można spędzić czas od 10.00 do 12.00 - zawiadamiają organizatorzy.

Są jeszcze Walentynki w stylu Greckim z Hotelem przy Oślej Bramie - Zamek Książ. Serdecznie zapraszamy wszystkich zakochanych wielbicieli śródziemnomorskich klimatów w ekscytującą podróż do świata mitologicznej Grecji . Gwarantujemy boski klimat rodem z Olimpu, aromatyczne potrawy kuchni śródziemnomorskiej oraz nastrojową muzykę na żywo. W pakiecie 2-dniowym w terminie 10-11.02.2018 hotel oferuje:

Nocleg w standardowym pokoju 2 osobowym lub apartamencie
Śniadanie w formie bufetu
Powitalny napój Greckich Bogów
Romantyczną kolację przy świecach z menu inspirowanym kuchnią Grecką oraz butelką wina
Muzykę na żywo - harfistka
Zwiedzanie Zamku Książ z przewodnikiem
Późniejsze wymeldowanie
Cena 599 zł/ para pobyt w standardowym pokoju 2 osobowym i 720 zł pobyt para w apartamencie.

Do tego:

Profesjonalna sesja zdjęciowa w plenerach Zamku Książ 200 zł
Bukiet róż w cenie od 70 zł
Butelka francuskiego musującego wina do pokoju - 55 zł
Nocne zwiedzanie Zamku Książ w oprawie artystycznej - edycja dla zakochanych - 120 zł/ para. A do tego można sobie zażyczyć podniebne zaręczyny z Hotelem przy Oślej Bramie. Cena Pakietu: 1170zł z widokowym lotem samolotem nad Zamkiem Książ
i romantyczną kolacją oraz noclegiem w apartamencie.

Galeria Victoria zaprasza na Koncertowe Walentynki w niedzielę 11 lutego w godz. 15.00 - 19.00. O godz. 18.00 zagra i zaśpiewa zespół Enej, możliwość wygrania romantycznego pobytu we dwoje w Paryżu. Wstęp wolny.

14 lutego to w życiu zakochanych szczególna data. Dzień ten mogą spędzić w Szczawnie-Zdroju, by wyznać sobie miłość w fotobudce i uwiecznić ją na natychmiast wydrukowanym zdjęciu – pamiątce tego wydarzenia. Od godz. 12:00 do 17:00 miasto zaprasza wszystkich mieszkańców i turystów do wspólnej zabawy. Na deptaku przy ul. Kościuszki 17 czekać będzie fotobudka z gadżetami i wielkim napisem LOVE, pokaz tańca uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju oraz najsłynniejsze sceny miłosne w literaturze czytane przez zaproszonych przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Szczawnie-Zdroju gości. A to wszystko w rytmie najbardziej romantycznych piosenek z filmów. Jest też konkurs, w którym można wygrać nagrodę – wycieczkę do Pragi!


RWS Wałbrzych Śródmieście ma ciekawą propozycję dla zakochanych. Walentynki na Rynku to zabawa 14 lutego w godz. 16 - 18.  RWS ŚRÓDMIEŚCIE oraz radny miejski Piotr Kwiatkowski oraz partnerzy zapraszają na gorrącego grilla i 600 kiełbasek. Zakochani będą się mogli sfotografować w ramce do zdjęć w kształcie serca. Na zakochanych czekają słodkości oraz nagrody i zaproszenia do pobliskich lokali dla par biorących udział w konkursach. Zaplanowano m.in. konkurs wiedzy o swoim partnerze… pary odpowiadają na wylosowane pytania. Na zakończenie uczestnicy będą pozować do zdjęcia ułożą wielki serce w Rynku i dadzą się sfotografować z drona:). Imprezę zakończy na pokaz taneczny grupy tańczącej z ogniem IMPULS.

O najmłodszych pomyślano w Boguszowie-Gorcach:Zaprasza też Czarny Bór:


A oto zdrowa i szlachetna propozycja Świebodzic:I na koniec Świdnica. Tu spektakl "Dwie połówki pomarańczy" - komedia romantyczna tylko dla dorosłych.

Do jedynego hotelu w mieście trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zaginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alexis, podającej się za córkę zmarłego.

Iga Kownacka w swojej debiutanckiej sztuce próbuje pokazać, ile trzeba czasami przejść i do jakich podstępów się posunąć, by być ze swoją druga połówką. Patrzenie na sprawy damsko-męskie oczami trzech pokoleń w wykonaniu fantastycznej obsady daje zaskakujące i komiczne efekty. Okazuje się, że nic nie jest takie, jakim się wydaje, zaś śmierć małżonka nie jest końcem związku, a wręcz przeciwnie!

Data: 10 Lutego 2018. Godzina: 19.00. Miejsce: Sala teatralna ŚOK, Rynek 44. Bilety: 75 zł (parter) / 70 zł (balkon).


Magdalena Sakowska, wsp. ELW
Foto: ilustracyjne