Data wydarzenia: 26.09.2020 12:00 - 27.09.2020 22:00
Miejsce wydarzenia: Stara Kopalnia

Dla wszystkich wałbrzyszan, których ucieszyła obecność food trucków u sąsiadów, mamy bardzo dobrą wiadomość! A kto lubi Kasię Kowalską, kino, imprezy plenerowe i disco? Takie małe, jesienne Dni Wałbrzycha nam się szykują...


Będzie można jeść

Jak zapewniają organizatorzy ze Starej Kopalni, w weekend 26-27 września Wałbrzych zamieni się w najsmaczniejsze miasto w Polsce za sprawą Food Truck Party:

- Specjalnie dla was zaprosiliśmy najlepsze food trucki, w których skosztujecie dań z całego świata. Przez 2 dni będziecie mogli zjeść przepyszne dania, a także spędzić niezapomniany czas z bliskimi w wyjątkowym miejscu - Starej Kopalni. Nie zabraknie atrakcji takich jak Silent Disco i Kino Plenerowe. Więcej szczegółów wkrótce! - zapraszają organizatorzy.

Kiedy?
- sobota 26.09.2020, godz. 12.00-22.00,

- niedziela 27.09.2020, godz. 12.00-22.00.


Będzie też można oglądać...


Już wiadomo, co się będzie działo na Otwartym Kinie Plenerowym podczas Food Truck Party 27 września o godz. 21.00. Najedzeni już widzowie ze słuchawkami na głowach zobaczą, oczywiście bezpłatnie, film pt.
"Millerowie" ("We're the Millers").

Opis:
Okradziony z towaru diler David musi w ramach zadośćuczynienia przywieźć z Meksyku dużą dostawę narkotyków. Nakłania do pomocy swoich sąsiadów: cyniczną striptizerkę Rose (Aniston), niedoszłego klienta Kenny’ego (Will Poulter) oraz sprytną nastolatkę Casey (Emma Roberts), a następnie opracowuje razem z nimi plan idealny. Zaraz potem „Millerowie”, czyli David, jego fałszywa żona i dwoje przyszywanych dzieciaków przekraczają południową granicę USA w wielkim lśniącym kamperze, by spędzić tam święto 4 lipca. Weekend na pewno nie będzie należał do najspokojniejszych.


... i słuchać


Silent Disco Party - najgłośniejsza cicha impreza zawita do Wałbrzycha.
Każdy uczestnik otrzyma przy wejściu bezprzewodowe słuchawki. Po ich założeniu usłyszy grane przez DJ-ów sety: - Możesz przełączyć się między dostępnymi kanałami muzycznymi kiedy tylko chcesz. Każdy kanał ma swój kolor - słuchawki zmieniają kolor wraz z wybranym kanałem. Masz możliwość zmniejszenia lub zwiększenia głośności muzyki w słuchawkach. W każdej chwili możesz też ściągnąć słuchawki i porozmawiać ze znajomymi na spokojnie, bez konieczności przekrzykiwania muzyki.
Koszt wypożyczenia słuchawek: 20 zł (płatność wyłącznie gotówką).
Przy wypożyczaniu słuchawek zostaniecie poproszeni o okazanie dowodu tożsamości (lub innego dokumentu z danymi).

Sobota, 26 września 2020 o 21:00.


Gość specjalny: Kasia Kowalska

Piosenkarka z okazji 25 lat pracy twórczej da u nas dwa koncerty:
niedziela 27.09.20, godz 17:30 i 20:00.
Wałbrzych, Stara Kopalnia, ul. Wysockiego 29.
Koncert ma być bezpieczny, miejsca siedzące numerowane z zachowaniem odległości.
Bilety w cenie 89, 99 i 110 zł. Dostępne w kasie Starej Kopalni oraz na platformie
internetowej.

Kasia obchodzi właśnie jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Podczas koncertu obok przebojów z tego okresu można będzie usłyszeć także utwory z najnowszej, długo oczekiwanej przez fanów płyty „Aya”. 25.10.2019 – miała miejsce premiera ostatniej płyty: "MTV Unplugged Kasia Kowalska".

Niedziela, 27 września 2020 o 17:30 i 22:00.


A tak było kilka tygodni temu w Szczawnie-Zdroju:
SZCZAWNO-ZDRÓJ: TAK SIĘ BAWIONO W OGRODZIE SMAKÓW Z AUTAMI (FOTO)


Opr. MS
Foto ilustracyjne: JK