Data wydarzenia: 09.12.2017 16:00 - 09.12.2017 17:00
Miejsce wydarzenia: Wałbrzych - Rynek

Mamy dobrą nowinę dla wielbicieli twórczości Edyty Nawrockiej. W najbliższych dniach zobaczymy ją na wałbrzyskiej scenie na żywo.

- Wiem, jak w dzisiejszych czasach trudno wczuć się w magiczną atmosferę Bożego Narodzenia. Przez brak czasu i nadmiar obowiązków część z nas nie zauważa tego, co najcudowniejsze w dniach poprzedzających Święta. To wielka strata. Dlatego dołożę wszelkich starań, by ci zabiegani choć na chwilę zatrzymali się pod sceną i zanucili kilka pięknych polskich kolęd – mówi Edyta Nawrocka.

Koncert kolęd Edyty Nawrockiej będzie jedną z atrakcji podczas Jarmarku Świątecznego w Wałbrzychu. Występ odbędzie się w sobotę 9 grudnia o godz. 16:30. 

Edyta uwielbia magię Bożego Narodzenia, dlatego co roku pojawia się na scenach ze świątecznym repertuarem. Tym razem jednak po raz pierwszy oprócz kolęd wykona swój utwór "Wymarzone Święta", który miał premierę w grudniu ubiegłego roku. Singiel trafił do kilku rozgłośni radiowych, na kompilację "Świąteczne Przeboje" Camey Records, a teledysk w serwisie YouTube odtworzono już 750 000 razy.

O hicie świątecznym Edyty pisaliśmy - EDYTA NAWROCKA I JEJ WYMARZONE ŚWIĘTA

O Edycie przeczytaj też:
Edyta Nawrocka: 20 kg mniej w 10 tygodni i tajemnice jej vloga

oprac. Elżbieta Węgrzyn
fot. użyczone