Jeszcze przed weekendem okaże się, kto jest najpiękniejszy na Dolnym Śląsku. Szanse mają wałbrzyszanka oraz głuszyczanka.


Jak zawiadamiają organizatorzy: Już 18 września na Stadionie Wrocław odbędzie się Gala Finałowa najbardziej prestiżowego i jedynego konkursu w woj. dolnośląskim - Miss i Mister Dolnego Śląska 2020! Podczas Gali Finałowej zostaną wyłonione najpiękniejsze mieszkanki oraz najprzystojniejszy mieszkaniec naszego województwa!

Gośćmi specjalnymi będą Magdalena Kasiborska - Miss Polski 2019 oraz Magdalena Michalska - Miss Polski Nastolatek 2019. Galę finałową poprowadzi Kamila Świerc - Miss Polski 2017 oraz Wacek Tomalak - znany konferansjer i DJ. Podczas gali finalistki i finaliści zaprezentują się w kilku odsłonach, a jury wybierze tych najpiękniejszych, którzy będą reprezentować nasz region w etapach ogólnopolskich Miss i Mister Polski.

Kilka tygodni temu poznaliśmy finalistki konkursu Miss i Miss Nastolatek Dolnego Śląska 2020. Decyzją 20-osobowego jury to właśnie one w sobotę będą ubiegać się o tytuł najpiękniejszych na Dolnym Śląsku. Wśród wyróżnionych znalazły się mieszkanki Wałbrzycha i Głuszycy. 


Nikola Milke z Wałbrzycha
Natalia Kraczek z Głuszycy


Pełna lista kandydatek: WAŁBRZYSZANKI W FINALE MISS I MISS NASTOLATEK DOLNEGO ŚLĄSKA (FOTO)

Mężczyźni też powalczą:OTO FINALIŚCI KONKURSU MISTER DOLNEGO ŚLĄSKA