Data wydarzenia: 19.09.2020 10:00 - 20.09.2020 17:00
Miejsce wydarzenia: Hotel A'Propos

Mamy ostatnio w Wałbrzychu wysyp castingów do różnego rodzaju filmów. Teraz kolejne dwa.


Kto nie zdążył, ma szansę

Niedawno informowaliśmy, że w październiku w okolicy Wałbrzycha powstanie wielka produkcja filmowa o tematyce wojennej pt. "Biały Dom nad Renem". Studio ABM proponuje współpracę statystom, potrzebne będą setki osób w różnym wieku. Zdjęcia mają powstać w dniach od 2 do 28 października, a casting odbył się w miniony weekend w Szczawnie-Zdroju i teraz jest planowany kolejny w Wałbrzychu, w hotelu A'Propos (Wieniawskiego 82). Sobota (19/09) oraz niedziela (20/09) w godzinach 10:00-17:00.

Filmowcy poszukują pań i panów w wieku 16 - 99 lat (oraz dzieci), z okolic Wałbrzycha, Świebodzic i Szczawna-Zdroju. Oferują 100 zł za dzień zdjęciowy. Do obsadzenia mają jednodniowe statystowania, wielodniowe kontynuacje, sceny dzienne i nocne.


Zagraj i promuj Wałbrzych oraz region

W imieniu Stowarzyszenia Lokalna Organizacja Turystyczna (LOT AW) oraz Studia Filmowego Fotoacc urząd miasta w Wałbrzychu zaprasza do wzięcia udziału w castingu na aktorów i statystów do filmów promujących nasz piękny region.

- Poszukujemy osób w każdym wieku, które chciałyby wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Szczególnie zachęcamy rodziny z dziećmi w wieku 5-10 lat, pary, grupy oraz osoby, które realizują nietypowe pasje, mają wyjątkowe umiejętności czy tworzą piękne rękodzieła - zapraszają organizatorzy castingu.

W celu zgłoszenia się do udziału w filmie, należy wysłać wiadomość na adres: studio@fotoacc.pl.

Wiadomość powinna zawierać:

  1. imię i nazwisko osoby i wiek osoby, która chce wystąpić w filmie,

  2. krótką notatkę o sobie/o zgłaszanych osobach,

  3. co najmniej trzy, dobrej jakości zdjęcia (portret, profil, cała sylwetka) każdej ze zgłaszanych osób,

  4. informację o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z przeprowadzeniem castingu o następującej treści (należy ją przekopiować do treści maila):

Wysyłając niniejszą wiadomość wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie wszystkich podanych w wiadomości danych osobowych w celu przeprowadzenia castingu do filmów promujących Aglomerację Wałbrzyską przez firmę Fotoacc Grzegorz Łobodziński z siedzibą w Babicy, Babica 144, 38-120 Czudec. Jestem świadomy/świadoma, że w każdej chwili przysługuje mi prawo dostępu do danych, możliwości ich poprawiania lub żądania zaprzestania ich przetwarzania.

UWAGA: Osoba zgłaszająca inne osoby musi mieć ich zgodę na udostępnienie danych osobowych w celu przeprowadzenia castingu.

W przypadku pytań dotyczących castingu należy się kontaktować bezpośrednio ze Studiem Filmowym Fotoacc:

tel. 508-967-369

mail: studio@fotoacc.pl.


Dzieje się filmowo w Wałbrzychu tego roku:
WAŁBRZYCH MA OD DZIŚ 24,5 MILIONA I NOWY FILM PROMOCYJNY
WAŁBRZYCH: FILMOWCY OPANOWUJĄ CENTRUM MIASTA

WAŁBRZYCH: JARUZELSKI LUB MORDERSTWO, FILMOWCY I PALESTYNA (FOTO)
Wałbrzych: chcesz wystąpić w serialu "Erynie"? Zgłoś się
WAŁBRZYCH: JARUZELSKI LUB MORDERSTWO, FILMOWCY I PALESTYNA (FOTO)
OBWODNICA WAŁBRZYCHA: 300 LUDZI I 200 MASZYN (ZDJĘCIA Z DRONA)Opr. MS
Foto archiwalne: Magdalena Sakowska