Przypominamy, że jutro, w Dzień Wszystkich Świętych, sklepy i instytucje są w większości zamknięte - jakie wyjątki i jak to będzie wyglądało w następnych dniach? I jakich wydarzeń możemy się spodziewać w ten weekend?


1 listopada jest dniem wolnym od pracy i wszystkie sklepy będą zamknięte, jak w każde święto, za wyjątkiem sklepów osiedlowych, sklepów na stacjach benzynowych oraz małych sklepów sieciowych działających w systemie franczyzy, które jednak mogą być krócej czynne. Zakupów nie zrobimy też w niedzielę 3 listopada. Za to w sobotę 2 listopada nie powinno być problemu z zakupami.


Informujemy, że 1 listopada 2019 r. będą nieczynne obiekty Centrum Aqua-Zdrój:

  • Park Wodny i Saunarium Aqua-Zdrój
  • Squash&Fitness Center
  • Centrum Odnowy i Rehabilitacji SPORT&SPA
  • Basen przy Zespole Szkół nr 4
  • Skatepark
  • Hala Lekkoatletyczna
  • Hala Wałbrzyskich Mistrzów.

W dniu Wszystkich Świętych Zamek Książ i palmiarnia będą nieczynne. Na zwiedzanie można się wybrać 2 listopada, kiedy zamek i palmiarnią funkcjonują w standardowych godzinach, czyli od 10:00 do 16:00 otwarte są kasy biletowe, a  zwiedzanie obiektów jest możliwe o godzinę dłużej, czyli do 17:00.

We Wszystkich Świętych nieczynna będzie również Stara Kopalnia. Można ją zwiedzać w standardowych godzinach (10.00 - 18.00) 2 i 3 listopada.

Muzeum Porcelany również będzie zamknięte 1 listopada, otworzy się w dniach 2 i 3 listopada, a od soboty 2 listopada zmieniają się godziny, w jakich będzie czynne dla zwiedzających (poniedziałek 12.00 - 16.00, wtorek - niedziela 10.00 - 16.00.

1 listopada, kiedy zamknięta pozostanie Galeria Victoria, można się wybrać na seanse do Cinema City, ale dopiero po południu i wieczorem - pierwsza projekcja o godz. 15.00. Nieczynne przez cały dzień pozostanie Kino Apollo - w sobotę i niedzielę seanse bez zmian.

W sobotę 2 listopada wszystkie filie Biblioteki pod Atlantami będą zamknięte.

Przypominamy o LAMPIONACH PAMIĘCI 2 listopada. Tego samego dnia koncert zaduszkowy Wielcy Nieobecni w klubie A'Propos w wykonaniu Krzysztofa Kurnyty o godz. 19.00 (bilety 20 zł). Koncert będzie powtórzony następnego dnia w Art Cafe Pod Pretekstem o 18.00. Do tego dwa przedstawienia "Iwony księżniczki Burgunda" o godz. 19.00 w sobotę 2 i niedzielę 3 listopada w Teatrze Dramatycznym. A w niedzielę o 12.30 w Teatrze Lalki i Aktora spektakl "Zaskórniaki..." dla dzieci.

Opr. MS
Foto: ilustracyjne