Poszukiwani statyści i epizodyści do serialu, który w sierpniu będzie powstawał niedaleko Wałbrzycha.

Wkrótce w Kotlinie Kłodzkiej rozpoczną się zdjęcia do serialu AXN "Znaki". Agencja aktorska EDWIN FILM poszukuje statystów i epizodystów do udziału w zdjęciach, które w sierpniu przewidziano w Kłodzku, Nowej Rudzie, na terenie Kotliny Kłodzkiej i w Górach Sowich. Poszukiwane są osoby w wieku od 8 do 80 lat, kobiety i mężczyźni, bez doświadczenia, pragnąc przeżyć ciekawą przygodę na planie filmowych. Agencja zaprasza do zapisywania się osoby z Nowej Rudy, Kłodzka, Wałbrzycha, Bystrzycy Kłodzkiej, Międzygórza, Międzylesia, Srebrnej Góry i innych miejscowości Kotliny Kłodzkiej.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie swojego zgłoszenia na adres: info@edwinfilm.pl. Do e-maila należy załączyć: imię i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, numer telefonu kontaktowego, dwie wyraźne, aktualne fotografie oraz informację o swojej dyspozycyjności. W tytule trzeba wpisać hasło “ZNAKI”. Kontakt telefoniczny: 71 780 50 59 (od 9.00 do 17.00).

Akcja „Znaków” toczy się w Górach Sowich. Po latach od tego, jak w tajemniczych okolicznościach zginęła studentka i nie udało się ustalić okoliczności jej śmierci, w tej samej miejscowości dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (w tej roli Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Oprócz Konopki w „Znakach” widzowie zobaczyć mogą m.in.: Helenę Sujecką, Małgorzatę Hajewską-Krzysztofik, Helenę Englert, Mirosława Kropielnickiego, Andrzeja Mastalerza, Mariusza Ostrowskiego, Rafała Cieszyńskiego i Magdalenę Żak. "Znaki" to polski serial telewizyjny wyprodukowany przez ATM Grupa oraz AXN Central Europe, którego pomysłodawcami są Przemysław Hoffmann i Błażej Przygodzki.

Jeden casting odbył się już w Nowej Rudzie, ale wciąż można zgłaszać się przez e-mail.


Opr. i foto: Magdalena Sakowska