MKS Szczawno-Zdrój i gmina Szczawno-Zdrój zorganizowały mokry konkurs fotograficzny. Dokładnie chodzi o to, gdzie postawi się "Ankę". Dla kogo lato z "Anką" to wciąż miłe wspomnienie?


Przekazujemy informację o konkursie na profilu społecznościowym Uzdrowiskowej Gminy Szczawno-Zdrój:

Mamy dla Was spontanicznie zorganizowany konkurs, który potrwa do końca sierpnia. Wczoraj otrzymaliśmy zdjęcie wody "ANKA" na tle stadionu w Dortmundzie, potem w komentarzu pojawiła się "ANKA" w Chorwacji. Nie namyślając się długo, postanowiliśmy zorganizować dla naszych zawodników, kibiców mieszkańców Szczawna-Zdroju wakacyjny konkurs z "ANKĄ" w tle. Na czym polega nasza zabawa? Wstawiajcie w komentarzach zdjęcie "ANKI" w miejscach, w których towarzyszy Wam podczas tegorocznych wakacji. Mogą być to fotki z nad morza, z gór, z działki, ze spaceru, czy z pracy, bo przecież nie każdy ma tą możliwość wyjechać na wakacje. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć wylosujemy 3 osoby, które otrzymają od nas nagrodę niespodziankę. Konkurs potrwa do 31 sierpnia. Dwa nadesłane wczoraj zdjęcia z automatu biorą udział w konkursie. Miłej zabawy!
Woda mineralna "Anka" jest produkowana w oparciu o źródła wód leczniczych w Szczawnie-Zdroju. Produkuje się ją z mieszaniny wszystkich wód mineralnych uzdrowiska - Dąbrówki, Mieszka. Młynarza i Marty. Jest wysokozmineralizowaną szczawą alkaliczną, wysokosodową, zawierającą magnez. W składzie mineralnym dominują wodorowęglany, sód, wapń i magnez. Dobrze wpływa na procesy trawienne, orzeźwia i gasi pragnienie. Jej skład:"Anka" od 2018 r. należy do grona produktów Dziedzictwa Regionalnego Dolnego Śląska


Czytaj też:
ANKA NAJLEPSZYM NAPOJEM NA DOLNYM ŚLĄSKU


Opr. MS
Foto użyczone: UM Szczawno-Zdrój