Data wydarzenia: 31.07.2021 16:00 - 31.07.2021 20:30
Miejsce wydarzenia: Słoneczna Polana w Szczawnie-Zdroju

O tym barwnym wydarzeniu na Słonecznej Polanie w Szczawnie-Zdroju już informowaliśmy, a teraz znamy więcej szczegółów!


Do tej pory festiwale kolorów miały miejsce w Wałbrzychu - w Starej Kopalni, na stadionie Kusocińskiego i na Podzamczu. Teraz będzie się można pobawić w całkiem nowej lokalizacji, o czym już pisaliśmy: (SZCZAWNO-ZDRÓJ: FOOD TRUCKI, KOLORY I INNE ATRAKCJE. Tym większa radość, że tego typu imprezy zaplanowane na lato 2020 zostały odwołane ze względów pandemii.

A zatem organizatorzy czekają na chętnych do pokolorowania się w sobotę 31 lipca na
Słonecznej Polanie. Wstęp oczywiście bezpłatny. Wyrzuty kolorów co pół godziny (16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 18:30, 19:00, 19:30, 20:00, 20:30). Poza tym organizatorzy zapowiadają mnóstwo atrakcji - konkursy z nagrodami i wiele innych. Na przykład proszki holi mogą wygrać te osoby, które na swoich profilach społecznościowych zdołają zaprosić na to wydarzenie minimum 250 osób. Nagrody do odebrania w dniu imprezy w strefie kolorów. Czym jest Eksplozja Kolorów?

Opis organizatorów: To popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Całe wydarzenie wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze! To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia. J
esteśmy pionierem kolorowych imprez w Polsce, zorganizowaliśmy kilkadziesiąt Festiwali Kolorów i kilkaset Eksplozji Kolorów na terenie całego kraju, uczestnicy co roku wracają, aby razem z nami się bawić i obsypywać Kolorami Holi. Na Eksplozjach spotykamy najwięcej uczniów i studentów, ale wśród uczestników nie brakuje przedstawicieli żadnej grupy wiekowej

Na wydarzeniu zapewniamy dostęp do 11 różnych Kolorów Holi. Wśród kolorów: żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, niebieski, fioletowy i inne.

Kolory holi to barwny, sypki puder, który jest przyjazny środowisku i bezpieczny dla zdrowia. Nie powoduje on podrażnień ani uczuleń, posiada odpowiednie certyfikaty UE
(to ważne zastrzeżenie, bo bywały imprezy kończące się drapaniem w gardle i kaszlem). Dlatego przypominamy, że ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych kolorów innych niż "Kolory Holi". Kolory łatwo zmywają się ze skóry i ubrań!


Poza tą imprezą w weekend 30 lipca - 1 sierpnia będzie się sporo działo na kółkach: pojawią się food trucki (SZCZAWNO-ZDRÓJ: FOOD TRUCKI JUŻ W TEN WEEKEND!), dawne wehikuły (WAŁBRZYCH, SZCZAWNO-ZDRÓJ: STARE AUTA I NIE TYLKO (PROGRAM)) i będzie się można przejechać starym fordem (SZCZAWNO-ZDRÓJ: CHCESZ SIĘ PRZEJECHAĆ FORDEM SPRZED 100 LAT?).

A na niedzielę dodatkowo ważne zaproszenie: Jak co 2 tygodnie działa u nas miejski punkt szczepień w Teatrze Zdrojowym. Co 2 tygodnie szczepimy bez rejestracji, bez kolejki. Oczywiście uzyskując pełnoprawne oświadczenie o zaszczepieniu. Zapraszamy w pierwszą niedzielę sierpnia w godzinach 16:00-18:00. Po zaszczepieniu zapraszamy do wypełnienia oświadczenia konkursowego do wygrania 200 zł oraz 2000 zł.


Przypominamy, jak bawiono się:
- we wrześniu 2019 w Starej Kopalni - Wałbrzych Stara Kopalnia: wszystkie kolory na koniec lata (FOTO)
- w czerwcu 2019: Wałbrzych: święto kolorów na Podzamczu (FOTO)
- Na Kolor Fest 2018
Piaskowa Góra: Kolor Fest i bańki mydlane na stadionie [FOTO]
- I na Kopalni Kolorów 2018: Kopalnia kolorów - pożegnali wakacje w Starej Kopalni [FOTO]
- a także we wrześniu 2017 w Starej Kopalni - Wałbrzych: kąpiel w kolorach na powitanie wakacji (FOTO)


- i jeszcze rok wcześniej - ZA NAMI FINAŁ LATA - KOPALNIA KOLORÓW 2016 [ZDJĘCIA]Opr. MS
Foto archiwalne ilustracyjne: JK