W weekend 13-14 kwietnia szczawieńska Hala Spacerowa kusi wielkanocnymi smakołykami, ozdobami i gamą różności od wyrobów artystycznych po rękodzieło. Nie brak też atrakcji dodatkowych. Zobaczcie zdjęcia z soboty, zapraszamy jeszcze w niedzielę.

Mimo chłodu i ponurej aury ponad 70 wystawców ściąga do Hali Spacerowej kuracjuszy i mieszkańców regionu. Jarmark to ciekawe propozycje na stół i do świątecznego koszyczka, do tego sporo elementów dekoracyjnych z motywami wiosennymi i świątecznymi. Jest też do przekąsić i z kim porozmawiać, bo tutejsi wystawcy to barwne osobowości, specjaliści od wyrobów regionalnych oraz twórcy niepowtarzalnego rękodzieła.Popołudniami na dzieci czekają animacje, nie brak występów artystycznych i warsztatów, a także konkursów z nagrodami. Zaplanowano też loterię, a w sobotę można było poznać twórców najpiękniejszych palm wielkanocnych (piszemy o nich - Zwycięskie palmy - czy rozmiar był ważny? [FOTO]).
Tegoroczna edycja jarmarku organizowana jest wspólnie z gminą Stare Bogaczowice.Zapraszamy do szczawieńskiej hali jeszcze w niedzielę, tego dnia jarmark czynny będzie w godzinach: 11.00 - 17.00.

Warto podkreślić, że niespodziewaną atrakcją tej edycji imprezy jest ciekawostka zieleni miejskiej Szczawna-Zdroju w postaci... drzewek palmowych. Dorodne rośliny witają gości na skwerze przy Hali Spacerowej. To zdjęciowy hit tego weekendu.Za nami też inne świąteczne imprezy w Szczawnie-Zdroju:

Baby, ach te baby... wielkanocne [ZDJĘCIA]
Zwycięskie palmy - czy rozmiar był ważny? [FOTO]

A także w Boguszowie-Gorcach: A w centrum Boguszowa już świątecznie [FOTO]

oprac. i fot. Elżbieta Węgrzyn