Data wydarzenia: 04.02.2017 20:00 - 05.02.2017 04:00
Miejsce wydarzenia: Biała Sala Szczawno-Zdrój

Szczawieński Bal Charytatywny to impreza o ugruntowanej tradycji. W tym roku odbędzie się ona 4 lutego w restauracji Biała Sala w Szczawnie-Zdroju. Zachęcamy do uczestnictwa.

- Pozostało jeszcze osiem biletów na tegoroczny bal. To już siódma edycja tej imprezy, która każdego roku skupia ludzi dobrej woli wokół zbiórki funduszy na cel istotny dla lokalnej społeczności - mówi angażujący się w organizację imprezy Adam Daraż. W tym roku celem zbiórki jest zapewnienie letniego wypoczynku dla dzieci i młodzieży z gorzej uposażonych rodzin z Parafii p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szczawnie-Zdroju. Impreza rozpocznie się o godz. 20 i zakończy ok. godz. 4. Uczestników czekają licytacje i zabawa przy muzyce zespołu Forte Galaxy.

Bilety w cenie 120 zł są dostępne w szczawieńskim kościele po niedzielnej mszy, w kompleksie Dworzysko i w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Szczawieński Bal Charytatywny organizuje: Stowarzyszenie Akcji Katolickiej i Grupa Charytatywna Caritas działające przy Parafii p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szczawnie-Zdroju.
Patronat honorowy - Marek Fedoruk - burmistrz Szczawna Zdroju.
Patronat medialny: Wałbrzych dla Was.Elżbieta Węgrzyn