Data wydarzenia: 04.12.2021 16:00 - 04.12.2021 18:00
Miejsce wydarzenia: Filharmonia Sudecka

Na scenie Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu wystąpi zespół Another Pink Floyd uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo. Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd, którego nie można zaznać słuchając jedynie płyt. Zespół Another Pink zagra koncert inspirowany trasą koncertową oraz płytą P.U.L.S.E

4 grudnia o godz. 16.00 zapraszamy na koncert do Filharmonii Sudeckiej

Na scenie w Wałbrzychu wystąpi zespół Another Pink Floyd uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo. Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd, którego nie można zaznać słuchając jedynie płyt.

Zespół Another Pink zagra koncert inspirowany trasą koncertową oraz płytą P.U.L.S.E

Była to jedna z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat dziewięćdziesiątych. Podczas koncertu w Wałbrzychu zespół Another odwzoruje klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości na jakie pozwala miejsce występu.

Podczas koncertu pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła, duży łuk z baterią lamp efekty laserowe.

Odtworzona zostanie także prawie cała setlista utworów, która pojawiła się na trasie "Pulse". Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: "Shine On You Crazy Diamond", "Sorrow, What Do You Want From Me" czy "High Hopes" a także niesamowite "Great Gig in the Sky". Zapraszamy!

Nie siedź w domu. Idź na koncert

Bilety elektroniczne: https://www.ticketmaster.pl/.../another.../22675Dodatkowy

fot. użyczone przez organizatora