Data wydarzenia: 26.11.2017 18:00 - 26.11.2017 20:00
Miejsce wydarzenia: Stara Kopalnia

Planowany na 26 listopada koncert został odwołany.

W ostatnich dniach na naszym portalu kazała się zapowiedź koncertu muzyki włoskiej. Jednak impreza została odwołana.

Zapraszamy wielbicieli Italii, a także tych, którzy pragną poznać ją lepiej, na muzyczną podróż pełną opowieści, pięknych melodii, wzruszeń i śmiechu. W Wałbrzychu zawita Trio Boffelli. To zespół młodych entuzjastów, absolwentów uczelni muzycznych we Włoszech i w Polsce. Artyści pierwszy raz wystąpią w naszym kraju.


Podczas koncertu Italiano Vero, zespół postara się przybliżyć polskiej publiczności naturę prawdziwego Włocha. Nie zabraknie więc opowieści i anegdot o Włochach i ich obyczajach podpatrzonych okiem Polki wchodzącej jako początkująca żona w prawdziwą włoską rodzinę...

Jak się okazuje najważniejszą drogą do serca Włocha jest muzyka!!!
Oprócz znanych i lubianych melodii, takich jak: Volare, Felicita, Un Italiano vero, zespół zaprezentuje również najpiękniejsze piosenki z festiwalu San Remo, które zdobyły serca Włochów.

Repertuar będzie zaskakiwał słuchaczy: od melancholijnych pieśni neapolitańskich, po energiczne, żywe i wesołe rytmy (Dimmi quando , Mambo italiano).

Zapraszamy wielbicieli Italii, a także tych, którzy pragną poznać ją lepiej, na muzyczną podróż pełną opowieści, pięknych melodii, wzruszeń i śmiechu. Trio Boffelli to zespół młodych entuzjastów, absolwentów uczelni muzycznych we Włoszech i w Polsce. W Polsce usłyszymy ich po raz pierwszy, ale z powodzeniem koncertowali już w klubach i na estradach we Włoszech, Francji i Hiszpanii. Zaraz po trasie polskiej artyści wyjeżdżają na koncerty do San Remo.

Skład TRIO BOFFELLI:
Maja Boffelli - vocal, ukulele, prowadzenie
Diego Boffelli - vocal, gitara, perkusja
Alberto Boffelli - kontrabas

26.11.2017 godz. 18:00 Wałbrzych,
Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia
Bilety dostępne w kasie Starej Kopalni
oraz na kupbilecik.pl
Cena biletów: 45 zł


Kontakt do organizatora - tel. 71 337 32 08.


oprac. ELW