Data wydarzenia: 18.07.2019 15:00 - 31.08.2019 18:00
Miejsce wydarzenia: Multimedialna Filia Biblioteczna na Podzamczu, filie Biblioteki pod Atlantami

Mamy kino plenerowe w Starej Kopalni, w Palmiarni, kino letnie w Sokołowsku - a na Podzamczu również cykl wakacyjnych projekcji. Jedna z nich już dziś, w czwartek 18 lipca. Przypominamy też, jak działają filie biblioteczne.


Wakacyjne Kino w Bibliotece - Filia MFB na Podzamczu

18 lipca, godz. 15:00 - Historia czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku.

25 lipca, godz. 15:00 - Podczas pracy artysta zakochuje się w młodej i zamężnej kobiecie. Planując wspólną przyszłość, kochankowie postanawiają sprzedać cenną cebulkę tulipana.

1 sierpnia, godz. 15:00 - Prowadzący beztroskie życie mężczyzna musi niespodziewanie zaopiekować się córką, o istnieniu której nie wiedział.

8 sierpnia, godz. 15:00 - Osobista tragedia sprawia, że pewien nowojorski specjalista od reklamy popada w głęboką depresję. Jego znajomi opracowują niekonwencjonalny plan, by wyleczyć go z choroby.

22 sierpnia, godz. 15:00 - Gabrielle wiedzie spokojne życie u boku męża. Gdy wyjeżdża do uzdrowiska w Alpach, poznaje tam przystojnego żołnierza, który rozpala w niej od dawna skrywane żądze, w jej życiu na nowo pojawiają się pasja i namiętność. Tym razem Gabrielle jest zdeterminowana, by podążać za swoimi pragnieniami.

29 sierpnia, godz. 15:00 - Kiedy firma Donalda plajtuje, postanawia on wziąć udział w żeglarskim wyścigu dookoła świata. Bez doświadczenia, bez przygotowania, nie zbaczając z trasy musi przetrwać samotną podróż i wygrać wyścig.


Opr. MS
Foto: Magdalena Sakowska