Data wydarzenia: 17.11.2019 18:00 - 17.11.2019 20:00
Miejsce wydarzenia: Filharmonia Sudecka

Coś dla polskich i wałbrzyskich fanów grupy Pink Floyd!


Ruszyła jesienna trasa koncertowa zespołu Spare Bricks z przebojami Pik Floyd.
Już 17 listopada o godzinie 18.00 wystąpią również w wałbrzyskiej Filharmonii Sudeckiej.Płyta "The Wall" i przeboje z niej pochodzące odegrają tutaj główną rolę. Tym razem piosenki będę wykonywane w polskiej wersji językowej. Powszechnie znane, kultowe wręcz utwory w języku polskim jeszcze bardziej chwytają za serce i porywają tłumy.- Dzięki zespołowi Spare Bricks, który doskonale czuje klimat i charyzmę Pink Floyd, mogę słuchać na żywo ulubionych kawałków kilka razy do roku. Ich show to fantastyczny muzyczny zastrzyk energii, która wibruje we mnie jeszcze wiele dni po koncercie – mówi jeden z fanów grupy. Na koncertach pojawiają się słuchacze w każdym wieku. Część chce wrócić do lat młodości, rodzice chcą pokazać młodym, jak kiedyś wyrażano swoje uczucia i opisywano świat.

Nowatorskie podejście do kultowej muzyki, swego rodzaju podróż w czasie i aura muzycznego święta w Filharmonii Sudeckiej - tego możemy się spodziewać po zbliżającym się koncercie zespołu Spare Bricks.Jesienne koncerty w składzie:
Agnieszka Szpargała – śpiew, saksofon, Jacek Aumüller – gitara basowa, śpiew, gitara 12-strunowa, Paweł Wrocławski – gitara elektryczna, gitara akustyczna, Adam Jęczmyk – śpiew, gitara elektryczna, gitara akustyczna, Arkadiusz Spanier – instrumenty klawiszowe, akordeon, Michał Witiak– perkusja.

Autorem polskich słów „The Wall” jest Robert Zienkiewicz, który na swoim koncie ma tłumaczenia ponad trzystu piosenek takich klasycznych wykonawców, jak m.in. The Beatles, Bob Dylan, Queen, The Rolling Stones i oczywiście Pink Floyd.

Bilety do nabycia:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/38695/Wa%C5%82brzych/The+Wall+po+polsku/
https://www.bilety24.pl/koncert/pink-floyd-muzyka-live-the-wall-51056?id=249551
Sprzedaż stacjonarna : Kasa Filharmonii Sudeckiej


Opr. MS
Foto: użyczone