Data wydarzenia: 13.09.2020 15:00 - 13.09.2020 20:00
Miejsce wydarzenia: Stadion - ul. Kusocińskiego

Popularne imprezy z bańkami mydlanymi i proszkami Holi miały powrócić do Wałbrzycha w ten weekend. Oto szczegóły.

Przeddzień imprez na stronie organizatora pojawiła się informacja: Festiwal Baniek Mydlanych został odwołany. Przykro nam z tego powodu. Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok.

Identycznie swoje życie zakończył również Kolor Fest 2020 Wałbrzych - Kolor Fest został odwołany. Przykro nam z tego powodu. Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok.


Zapowiadaliśmy imprezy

Formuła tych imprez jest prosta i niezmienna od lat, a lubimy je właśnie za nieskomplikowaną formułę oraz to, że kojarzą się z latem.


Nim rozpoczną się cykliczne wyrzuty kolorowych proszków, 13 września, od godz. 15 na Stadionie w dzielnicy Piaskowa Góra przy ul. Kusocińskiego w Wałbrzychu na milusińskich czeka Festiwal Baniek Mydlanych. Organizator zadba o bezpłatny płyn, proponuje bańkowe zabawy i zamykanie w bańce, a także konkursy z nagrodami. Na dzieciaki czekają też akcesoria do puszczania baniek, kolorowe łakocie i granity a także dmuchańce i eurobungee. Wstęp wolny.


Po bańkach przyjdzie pora na zabawę z barwnymi proszkami. Zaplanowane na tegoroczną wiosnę edycje Kolor Fest nie odbyły się, tym większym zainteresowaniem cieszy się wrześniowe zaproszenie. Muzyka i proszki Holi zawładną stadionem na Piaskowej Górze od godz. 17:30.
Wstęp wolny, organizator zapewnia muzykę i prowadzenie przez DJ-a. Będzie też można zaopatrzyć się w 12 kolorów proszków Holi. Impreza potrwa do godz. 20.