Data wydarzenia: 28.04.2017 16:30 - 28.04.2017 18:00
Miejsce wydarzenia: Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia - Sztygarówka

Już w najbliższy piątek, 28 kwietnia, zapraszamy do kawiarni Sztygarówka na spotkanie z prowadzącymi program "Szkło kontaktowe". Grzegorz Miecugow i Marek Przybylik opowiedzą Państwu o kulisach pracy w telewizji.

Takiego spotkania nie można przegapić. Zapowiada się ciekawa dyskusja i Tego samego dnia polecamy również specjalne wydanie "Szkła kontaktowego" prosto ze Starej Kopalni. Z tymi dziennikarzami wałbrzyszanie spotykają się nie pierwszy raz. Grzegorz Miecugow bywał też na spotkaniach w naszym mieście samodzielnie. Doskonale nawiązuje kontakt z publicznością, chętnie opowiada o pracy w radio i telewizji, a nawet swoim życiu osobistym.

Mieszkańcy naszego miasta przekonali się już, że prelegenci piątkowego spotkania to osoby oczytane, o szerokich horyzontach i ciekawe świata. Przez erudycję i wywiady przeprowadzone ze współczesnymi naukowcami dziennikarze w kilku słowach, przy użyciu obrazowej metafory, potrafią podsumować współczesną rzeczywistość, a także wskazać trendy w gospodarce, polityce oraz współczesnych mediach.

oprac. i fot. Elżbieta Węgrzyn