Data wydarzenia: 11.10.2019 19:00 - 11.10.2019 21:00
Miejsce wydarzenia: zWolna", ulica Henryka Sienkiewicza 16, Jedlina Zdrój

Maja Karteczka - postać, która zaznaczyła się już na kulturalnej Wałbrzycha grając tu wielokrotnie koncerty, będąc w jury konkursu organizowanego przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury konkursu "Wałbrzych ma talent", czyli organizując przez kilka lat bluesowe jam session w klubie A'propos, zaprasza na koncert w wyjątkowym, jak mówi, miejscu.

- Zapraszam do niezwykłego miejsca, do niezwykłych ludzi, Was wszystkich - niezwykłych, lubiących prawdę bez plastiku i muzykę, która przenika do szpiku - zaprasza piosenkarka, która wystąpi  11.10.2019 r, w ten piątek, o godz 19.00
w "zWolna", ulica Henryka Sienkiewicza 16, Jedlina Zdrój.
Bilety:  - 20 zł w przedsprzedaży (https://eventon.click/wydarzenia/maja-karteczka-koncert-zwolna/) lub w zWolna
- 25 zł w dniu koncertu (do kupienia na miejscu)

Artystka ta współpracowała m.in. z takimi sławami jak: Mietek Szcześniak, Kuba Badach, Kasia Wilk, Hania Stach, Natalia Niemen, Joanna Gajda, Basia Włodarska, Paweł Bzim Zarecki, Kolah, Michał Rassek, któremu zaśpiewałam na jego debiutanckiej płycie.
Przez kilka lat prowadziła regularne spotkania wałbrzyskiego środowiska muzycznego - bluesowe jam session w klubie A'propos.
Była też kilkukrotnie w jury konkursów piosenki. Od niedawna pracuje nad własnym materiałem, a efekty tej pracy będzie można usłyszeć na najbliższych koncertach.
 
Zagramy w większym składzie, własne piosenki (och jak niełatwo dziś, w świecie tribute’ów, śpiewać swoje piosenki ;) ) oraz kilka wybitnych utworów klasyków, wszystkie z okolic soulu i bluesa.Maja Karteczka (Ludwiczak) - wokal
Laura Ludwiczak - instrumenty klawiszowe
Paweł Ludwiczak - gitara akustyczna, elektryczna, basowa, loop
Jakub Ziemba- perkusja


oprac. ELW
materiały organizatora