Data wydarzenia: 22.02.2019 21:00 - 22.02.2019 23:59
Miejsce wydarzenia: Aqua Zdrój

Karnawałowe Nocne Pływanie, już 15 lutego w Parku Wodnym Aqua Zdroju. Zaplanowano sporo ciekawostek i dodatkowych bonusów.

 

Przed nami kolejna odsłona mocnego pływania – imprezy z nielimitowanym pobytem w parku wodnym i saunarium. Po halloweenowej, październikowej zabawie czas na tematykę karnawału. II edycja Nocnego Pływania odbędzie się oczywiście w Parku Wodnym w Centrum AQUA ZDRÓJ.

Podczas imprezy nie zabraknie konkursów, takich jak „Pokaż nam swoją Wenecję”, „Taniec na gondoli”, „Wodne Boogie-Woogie oraz „Wyścig gondolierów”. Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody. Na rozgrzewkę wspólny Aqua Aerobik. Saunowicze będą mogli skorzystać ze specjalnych rytuałów w saunarium.

Punktem kulminacyjnym imprezy będzie pokaz tańca synchronicznego, prezentację wykonają goście specjalni – Synchronki Bielawa. Dla każdego na wejściu czekać będzie darmowy karnawałowy koktajl. Pomysłowe stroje mile widziane – dla osoby z najlepszym przebraniem przewidziana nagroda.

Koszt wstępu na imprezę to 35 zł, wejściówki będzie można zakupić w dniu imprezy. Zapraszani dorośli i dzieci. Start o godzinie 21, impreza potrwa do północy.

oprac. ELW
fot. Aqua Zdrój