Park Śniegowy w Jedlinie-Zdroju dołączył do mapy zimowych atrakcji regionu wałbrzyskiego. W tym roku na stoku pojawiła się nowość.

W miniony weekend otwarty po raz pierwszy w tyn sezonie „Śniegowy Park” u zbiegu ulic Sienkiewicza i Poznańskiej w Jedlinie-Zdroju okazał się dobrym miejscem na spędzenie wolnego czasu z rodziną. Pogoda i warunki atmosferyczne dopisały narciarzom, snowboardzistom, miłośnikom jazdy na sankach i zjazdów na pontonie. Jak donoszą pracownicy parku, tętnił on życiem od rana do późnych godzin nocnych.

Do dyspozycji wszystkich gości był wyciąg orczykowy, dostępna również była taśma transportująca na szczyt stoku, która cieszyła się dużym powodzeniem ze względu na bezpieczeństwo najmłodszych. Z myślą o rodzinnej ofercie przygotowana została także trasa dla sanek, po której jeździły nie tylko dzieci i młodzież, ale również dorośli. W tym roku dodatkową atrakcją był snowtubing, czyli zjazdy specjalnym torem na pontonie. Najmłodsi nabywali doświadczenia wspólnie z instruktorem na stoku.

Do dyspozycji była również wypożyczalnia sanek oraz sprzętu narciarskiego dla dzieci. Dla spragnionych kawiarenka na stoku oferowała napoje rozgrzewające oraz ciasto. 

Czytaj też:
DOKĄD NA NARTY W DŁUGI WEEKEND?
ZIMOWY SPACER W REGIONIE: GDZIE NA NARTY, SANKI I ŚNIEŻKI?
SEZON NARCIARSKI JUŻ SIĘ ROZPOCZĄŁ - GDZIE NA NARTY W REGIONIE?
PRAWO NA STOKU

Opr. Magdalena Sakowska
Foto użyczone: Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju