Data wydarzenia: 12.04.2019 10:00 - 14.04.2019 17:00
Miejsce wydarzenia: MBP-CK Boguszów - Gorce, Hala Spacerowa w Szczawnie-Zdroju

Już za kilka dni w sercu Szczawna-Zdroju zrobi się świątecznie i kolorowo. Na gości Jarmarku Wielkanocnego czekać będą nie lada atrakcje. Jeszcze wcześniej jarmark odbędzie się też w Boguszowie-Gorcach. Oto szczegóły.

W piątek, 12 kwietnia świąteczne stoiska i atrakcje przygotowane by ubarwić tę imprezę zagoszczą w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Centrum Kultury w Boguszowie przy Placu Odrodzenia. Świąteczne stoiska będzie można odwiedzać w godz. 10 - 14. Będzie też można zobaczyć występ dziecięcego teatrzyku. Zapraszamy razem z włodarzami Boguszowa.Już 13 i 14 kwietnia zabytkowa Hala Spacerowa będzie tętniła życiem bardziej niż zwykle. Wielbiciele świątecznego nastroju znajdą tu coś dla siebie. Swoje zgłoszenia potwierdziło już ponad 70 wystawców i przez dwa dni oferować będzie świąteczne artykuły oraz produkty regionalne. W tym roku imprezę tę po raz pierwszy Szczawno-Zdrój organizuje razem z gminą Stare Bogaczowice.

Co znajdziecie na stoiskach? Z pewnością coś ładnego z wiosennym akcentem, coś świątecznego i coś pysznego...Tradycyjnie nie zabraknie rękodzieła, wyrobów artystycznych, dekoracji i innych atrakcji. Będzie można zatem coś zjeść, obejrzeć przygotowane występy artystyczne, nudzić nie będą się też milusińscy, na których czekać będą animacje i warsztaty plastyczne. Osoby mające szczęście w grach losowych z pewnością zabłysną, ponieważ przewidziana jest też loteria.

Do wspólnej zabawy zapraszają włodarze Szczawna-Zdroju i Starych Bogaczowic.

Zapraszamy zatem do Hali Spacerowej:
- w sobotę 13 kwietnia w godz. 11 - 19,
- a także w niedzielę 14 kwietnia w godz. 11 - 17.


13 kwietnia o godz. 15 poznacie też zwycięzców konkursu - Szczawno-Zdrój: Zrób palmę świąteczną, powalcz o nagrody

Przypominamy też, że świąteczny nastrój zagości w uzdrowiskowej gminie na dłużej i 18 kwietnia odbędzie się konkurs na świąteczną babę. Oto szczegóły - Szczawieńskie baby świąteczne w konkursie piękności

oprac. i fot. ELW