Edyta Nawrocka nagrała nowy singiel i teledysk. Mówisz TAK Słyszę NIE - to melodyjny utwór, który debiutował 4 lutego i za chwilę może już wkrótce stać się hitem w klubach i dyskotekach. Jak Wam się podoba premierowy singiel Edyty Nawrockiej?

Edytę Nawrocką znamy przede wszystkim z jej anglojęzycznych produkcji i klimatycznych teledysków nagrywanych w egzotycznych miejscach. Teraz artystka wywodząca się z Wałbrzycha stawia też na propozycje w języku polskim - jej nowa piosenka to dopiero czwarty polskojęzyczny utwór. Piosenka utrzymana jest w stylu POP, choć można doszukać się w niej elementów modnego gatunku EDM - elektroniczna muzyka taneczna. 
 
Za warstwę muzyczną odpowiada Daniel Adamkiewicz - muzyk z którym wałbrzyszanka pracowała przy swoim poprzednim singlu "Pragnij Mnie". Za tekst i linię melodyczną wokalu odpowiada sama Edyta Nawrocka, a za teledysk Studio PlayR. - Jestem zadowolona z faktu, że koniec prac przypadł na luty, a premiera ma miejsce tuż przed świętem zakochanych, bo "Mówisz TAK Słyszę Nie" to idealna propozycja na Walentynki - mówi Edyta Nawrocka i dodaje: - Nie jest tajemnicą, że za Walentynkami nie każdy przepada. Niektórzy uwielbiają to święto, inni szczerze nienawidzą. Jedni w tym dniu są najszczęśliwsi na świecie, inni mają wielkiego doła. Te skrajności to kolejny obok miłości element wiążący święto zakochanych z moim singlem i teledyskiem - tekst jak i wideo niesamowicie obrazują zarówno uwielbienie jak i niechęć partnerów względem siebie w tych trudnych momentach w związku
Romantyczna piosenka wymarzona na Walentynki nie jest bynajmniej cukierkową opowieścią. Polecamy przesłuchanie jej i obejrzenie teledysku.

Jak Wam się podoba premierowy singiel Edyty Nawrockiej?Przypominamy też świąteczny hit Edyty:
Edyta Nawrocka i jej Wymarzone Święta


oprac. ELW
fot. użyczone