W Mikołajki 2016 po raz pierwszy można było usłyszeć świąteczny utwór Edyty Nawrockiej "Wymarzone Święta". Premiera była podwójna, gdyż dodatkowym prezentem na Mikołaja był nastrojowy, świąteczny teledysk.

Wałbrzyska wokalistka znana jest przede wszystkim z teledysków nagrywanych w tropikalnych, wakacyjnych rajach, tym razem jednak wprowadziła nas swoją najnowszą piosenką w nastrój świąteczny, przy okazji dowiadujemy się też, jakie są jej "Wymarzone Święta".

Tekst utworu, podkład muzyczny jak i sam klip kojarzą się ze świętami Bożego Narodzenia. W teledysku nie zabrakło ujęć znanych miejsc wywołujących  świąteczne skojarzenia, jak np. najsłynniejsza na świecie nowojorska choinka przy Rockefeller Center. Podkład muzyczny utworu był tworzony przez producenta w Holandii, a masteringu podjął się realizator studyjny z Wielkiej Brytanii, przez to produkcja nabrała międzynarodowego wymiaru.
W tekście można dostrzec dalekie echa nieśmiertelnego świątecznego hitu "All I want for Christmas", nie brakuje też tradycyjnych znanych z klasyki świątecznych motywów muzycznych.  - Pragnę byś został tu na zawsze, co pod choinką to nie ważne... - śpiewa Edyta i zachęca do obejrzenia jej najnowszego teledysku.
Miłego słuchania.