Jeden z najbardziej znanych piosenkarzy na świecie spędził urlop w Polsce i wpadł w nasze okolice. Postanowił zwiedzić jeden z pięknych dolnośląskich zamków i... miał pecha. Gdyby przyjechał odwiedzić Książ, to by się udało...


Jak pisze portal e-luban, brytyjski piosenkarz o irlandzkich korzeniach odwiedził tamte okolice. Jak czytamy na portalu: Na początku brzmiało to niewiarygodnie, ale to prawda. Wszystko wskazuje na to, że autor utworu "Shape of You", który w serwisie YouTube ma 3,9 mld wyświetleń, zrobił sobie wycieczkę po Dolnym Śląsku. Ed Sheeran w ubiegłym tygodniu spędzał z przyjaciółmi urlop w Polsce. Odwiedził Dolny Śląsk i zamierzał zwiedzić magiczny Zamek Czocha. Niestety, tego dnia zamek był wynajęty na słynnego na cały świat larpa i bramy zamku pozostały dla gwiazdora zamknięte. Za to swobodnie zwiedził jego okolice. W weekend na swoim Instagramie piosenkarz zamieścił zdjęcie zrobione na tle Zamku Czocha. Gdyby wybrał nasz Książ, zwiedziłby go w tym samym czasie bez przeszkód...Oczywiście Ed Sheeran po opublikowaniu swoich zdjęć na Instagramie nie pochwalił się, gdzie był, pochwalił tylko widok - zamek rozpoznali jednak polscy fani. Zdjęcie z zamku Czochą zyskało jak dotąd niemal 1 225 000 polubień. Potem gwiazdor dodał drugie zdjęcie, na którym chodzi po rzece, najprawdopodobniej jest to Kwisa nieopodal zamku, zatem, kiedy zorientował się, że do niego nie wejdzie, poszedł na spacer po okolicy.


Jak czytamy na portalu e-luban, najciekawsze jest jednak to, że Ed Sheeran z przyjaciółmi spędzili w Lubaniu około czterech godzin. W drodze z zamku postanowili się pobawić i odwiedzili tamtejszy klub, gdzie spędzili cztery godziny. Mimo że gwiazdor ubrany był jak zwykle, a w klubie było bardzo dużo ludzi, nikt go nie rozpoznał, a przynajmniej nie dał tego po sobie poznać. Zapewne dzięki temu czuł się swobodnie i spędził w klubie tyle czasu. Obsługa była zachwycona słynnym klientem, który podziękował za dyskrecję i okazał się bardzo sympatyczny. A to jeszcze jedno zdjęcie, prawdopodobnie z okolic Czochy i Kwisy.Więcej czasu, bo kilka dni, Ed Sheeran spędził z przyjaciółmi na zamku Rajsko niedaleko Świeradowa-Zdroju - ten pobyt był zaplanowany wcześniej. Brał tam między innymi udział w uczcie w średniowiecznym stylu. Odwiedził także Kraków, gdzie degustował wino na Kleparzu. Tam został rozpoznany bardzo szybko... Cóż, może kiedyś jeszcze do nas wróci i zechce obejrzeć inne zamki? I bawić się w innych klubach?


Opr. MS
Foto użyczone: zamek Czocha, Instagram - Ed Sheeran
https://www.instagram.com/p/BqwjBQrBySx/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/Bqmpu17hgUC/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/BqcqMzGhOBw/?utm_source=ig_embed