Davina Reeves Ciara, mieszkająca w naszym regionie Miss Nowego Jorku 2010, zagrała w popularnym serialu Canal +. Jej drugoplanowa rola została zauważona i doczekała się nominacji Best Stream Awards.


Best Stream Awards to prawdopodobnie pierwszy taki na świecie, a na pewno jedyny w Polsce, festiwal nagród wyróżniający topowe produkcje dostępne w streamingu od filmów, seriali, programów, vlogów po muzykę, teledyski, audiobooki i podcasty.
W procesie nominacji wzięło udział blisko pół tysiąca osób z szeroko pojętej branży mediów, popkultury i nowych technologii. Ich propozycje przetwarzał później specjalny algorytm oparty na wielu danych z sieci, wskazując ostatecznie nominowanych. Dlatego już sama nominacja jest wielkim wyróżnieniem i sukcesem dla każdej produkcji i jej twórców.

Davina Reeves Ciara została nominowana w kategorii Rola Kobieca Drugoplanowa Serial Polska. Doceniono jej rolę Adaomy - Żmijowisku, serialu kryminalnym dostępnym w streamingu NC+GO i na platformie CANAL+. Konkurentkami aktorki z naszego regionu są Evgeniya Akhremenko jako Barkova z serialu "Wataha", Dagmara Bąk jako Aga Małek również z serialu "Wataha", Maria Pawłowska jako Kalina z "Przyjaciółek", Kamila Urzędowska jako Sabina Rybak ze "Żmijowiska".

Na aktorki oraz w innych kategoriach konkursu można głosować on-line: http://bit.ly/roladrugoplanowakobieca. W części kategorii, obok głosowania publiczności, zwycięzców wskaże także Kapituła Akademii Best Stream Awards, której członkiem jest każdy nominowany, a wyjątkowe statuetki zostaną wręczone na specjalnej Gali.

Davina Reeves zakochała się w swoim mężu Ireneuszu w Nowym Jorku i zdecydowała się przyjechać z nim do Polski. Przez krótki czas mieszkała z nim w Wałbrzychu i wystąpiła również w naszym Teatrze Dramatycznym, a następnie małżonkowie przeprowadzili się w okolice Pisarzowic pod Kamienną Górą. Są szczęśliwi, mają czworo dzieci i remontują dom. Davina prowadzi popularnego vloga nie rozstała się też z aktorstwem, a teraz ma szansę zdobyć nagrodę. Przez swoje głosy możecie jej w tym pomóc.

O aktorce pisaliśmy - Wałbrzych i region: czy Davina Reeves jest w niebezpieczeństwie?


oprac. ELW
fot. Screen ze zwiastuna