Data wydarzenia: 21.10.2017 10:00 - 22.10.2017 18:00
Miejsce wydarzenia: Hala OSiR-u przy ul. Mieszka Starego w Świebodzicach

Nietypowa rozrywka pojawi się w nadchodzący weekend w Świebodzicach. Będzie można nie tylko podziwiać przemieszczające się dinozaury naturalnej wielkości, ale nawet pojeździć sobie na nich.


W programie wystawy Dino Expo Show, którą przygotuje niemiecka firma, widnieją: "naturalnej wielkości ruchome modele dinozaurów, co godzinę wolno biegające dinozaury, przejażdżki na dinozaurach, prezentacje i informacje edukacyjne". Wystawa będzie otwarta w sobotę 21 i niedzielę 22 października w godz. 10.00 - 18.00 w hali OSiR-u przy ul. Mieszka Starego w Świebodzicach.

Niestety, polscy organizatorzy nie mają informacji o cenie biletu. Na stronie świebodzickiego OSiR-u czytamy: W związku z pojawiającymi się pytaniami OSiR Świebodzice Sp. z o.o. wyjaśnia, że organizatorem wydarzenia jest firma Dino Expo – Christoph Fantasia, która realizuje ją w celach komercyjnych. Wstęp będzie odpłatny, nie mamy jednak informacji o cenach biletów.

Na profilu społecznościowym organizator również nie zamieścił jeszcze ceny biletów. W miniony weekend ta sama wystawa pojawiła się w Brzegu, tam bilety kosztowały 30 zł i 25 zł (ulgowe).

Opr. Magdalena Sakowska
Foto: profil społecznościowy Dino Expo