Data wydarzenia: 15.03.2019 17:00 - 16.03.2019 13:00
Miejsce wydarzenia: Boguszów-Gorce - szczegóły w treści

Za nami zawody na Dzikowcu, a przed nami wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych w tym premiera teatralna i prezentacja prac Estery Grabarczyk. Ciekawi? Oto szczegóły...Już w nadchodzący piątek, 15 marca o godz. 17.00 w Centrum Kulturalno-Kongresowym "Witold" w Gorcach swoje prace zaprezentuje Estera Grabarczyk. Znana w regionie i poza nim wałbrzyska artystka i projektantka pokaże swoje najnowsze dzieła. Część z nich spodoba się zwłaszcza wielbicielkom biżuterii.

"Żyj i daj żyć innym" to motto przewodnie organizatorki projektu słowiański "jedwab". Autorka wielu indywidualnych wystaw oraz pokazów mody. Jej główne projekty powstają z użyciem lnu - niezwykłego bogactwa Dolnego Śląska. Wstęp wolny.fot. archiwalne Estera Grabarczyk z Krystyną Mazurówną podczas wernisażu w Wałbrzychu.


Również w piątek, 15 marca o godz. 18 na spektakl do Sali Widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej-Centrum Kultury w Boguszowie zapraszają "Krewni i Znajomi Królika". Lokalna grupa teatralna zmierzy się z tematem swatania... w spektaklu "Biuro matrymonialne". Boguszowscy amatorzy przygotowali najnowsze widowisko pod kierunkiem wałbrzyskiego aktora Seweryna Mrożkiewicza. Wstęp wolny.Seweryn Mrożkiewicz w spektaklu dla dzieci "DOM".Natomiast w sobotę, 16 marca od godz. 9.00 w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Boguszowie (Waryńskiego 10) odbędzie się Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego. Zgłoszenia e-mailowe do OSiR Boguszów-Gorce lub osobiście przed rozpoczęciem zawodów. 

Polecamy:
Krystyna Mazurówna: Estera Grabarczyk? Wspieram

oprac. i fot. ELW