Pogoda nie sprzyja zajęciom pod chmurką, może zatem warto spędzić wakacje w bibliotece? Biblioteka pod Atlantami zaprasza na wakacyjne zajęcia, warsztaty tworzenia komiksów i seanse filmowe, a także informuje o przerwach w pracy filii.

Dziś biblioteczna Filia nr 7 z oddziałem dziecięcym na Piaskowej Górze zaprasza na pierwsze zajęcia wakacyjne. Spotkania potrwają do do 11 sierpnia. Jeszcze przez tydzień wakacyjne zajęcia potrwają w filii w dzielnicy Podzamcze, a od 31 lipca rozpoczną się zajęcia w Śródmieściu.

Multimedialna Filia Biblioteczna na Podzamczu ma też coś dla dorosłych i młodzieży i proponuje Wakacyjne Kino w Bibliotece. W każdy czwartek o godz. 15 wyświetlane filmy, które warto zobaczyć. Tytuły zaplanowanych seansów można poznać już dziś na miejscu w bibliotece na Podzamczu lub pod numerem telefonu 74 640-12-57.

Dla młodych wielbicieli komiksów biblioteka przygotowała niespodziankę - profesjonalne warsztaty komiksowe z Szymonem Telukiem. Zapraszamy na nie już jutro o godz. 11 na Podzamczu i o godz. 14 na Piaskowej Górze.


Przypominamy też wałbrzyskim molom książkowym, o przerwach w pracy poszczególnych filii bibliotecznych. Oto ich harmonogram.oprac. i fot. Elżbieta Węgrzyn