Data wydarzenia: 13.10.2017 18:00 - 13.10.2017 20:00
Miejsce wydarzenia: Sala Teatralan ŚOK

Już wkrótce przed publicznością wystąpi autor i wykonawca zabawnych, a inteligentnych piosenek.


Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na recital kabaretowy Artura Andrusa 13 października o godz. 18.00, sala teatralna ŚOK, bilety: 60 zł (przedsprzedaż), 75 zł (w dniu koncertu).

Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu „Mistrz Mowy Polskiej”. Na co dzień redaktor trójkowej „Akademii rozrywki”, znany i lubiany konferansjer, komentator „Szkła kontaktowego”.

W czasie spotkań z publicznością Andrus mówi i śpiewa. Na recital kabaretowy składają się bardzo różne utwory: inny tekst, inna muzyka, inny charakter, inna bajka, inna beczka, inna parafia. Ale wszystkie powstały mniej więcej w tym samym celu. Dla żartu, a czasem nawet wygłupu. Jeśli da się przy nich uśmiechnąć – cel zostanie osiągnięty. W piosenkach, wierszach, anegdotach autor opowiada o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił. O smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze „Szalona krewetka” absynt z rumem, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach.


Wykonawcy:
Artur Andrus
Wojciech Stec – fortepian, gitara
Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet
Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon
Paweł Żejmo – perkusja.


Opr. Magdalena Sakowska
Foto: www.arturandrus.art.pl