Data wydarzenia: 30.06.2020 20:30 - 01.07.2020 23:30
Miejsce wydarzenia: Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój

Już jutro, 30 czerwca, będzie się bardzo dużo działo w obiektach Aqua-Zdroju. Mamy informacje dla kibiców - jak obejrzą mecz w czasie pandemii? I informacje dla użytkowników obiektu i parkingu, bo będą zmiany.


Dwa dni meczów bez kibiców

Przypominamy, że Polski Związek Piłki Siatkowej i Wałbrzyskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne AQUA-ZDRÓJ Spółka z o.o. informują, że pierwsze oficjalne mecze siatkarskiej reprezentacji Polski kobiet odbędą się 30 czerwca i 1 lipca w hali Centrum Aktywnego Wypoczynku w Wałbrzychu o godz. 20.30. Rywalem Biało-Czerwonych będzie reprezentacja Czech. Szczegółowo pisaliśmy o tym: POLSKA - CZECHY W WAŁBRZYCHU: DUBLERKI DOSTANĄ SZANSĘ.

Niestety obowiązujące obostrzenia związane z pandemią COVID-19 sprawiają, że mecze nie mogą się odbywać z udziałem publiczności. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. Cały ośrodek będzie przekazany na wyłączność reprezentacji Polski i Czech, by wszystkim zapewnić bezpieczeństwo. Obydwa spotkania transmitowane będą przez Polsat Sport.


Ale czy nie można kibicować wspólnie?


Ogłoszenie Aqua-Zdroju: Pamiętamy, jak licznie zjawiliście się w czasie meczów reprezentacji kobiet podczas Siatkarskiej Ligi Narodów w 2018 roku, dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalne kino samochodowe zlokalizowane przy hali AQUA ZDRÓJ przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu. Łącznie mamy dla Was po 50 bezpłatnych wjazdówek na każdy dzień meczowy! Aby je otrzymać wystarczy wysłać wiadomość na adres klubkibica@pzps.pl z informacją, na który z dni chcielibyście otrzymać takie prawo wjazdu. Do udziału w tej promocji nie jest wymagana rejestracja w Klubie Kibice, a to oznacza, że każdy z Was ma szansę w ten niecodzienny sposób obejrzeć zmagania reprezentantek Polski!

Jedna osoba może otrzymać tylko jedną wjazdówkę. Decyduje kolejność zgłoszeń!Będą zmiany w funkcjonowaniu

Aqua-Zdrój informuje też, że w związku z organizacją meczów siatkarskiej reprezentacji Polski kobiet, które odbędą się 30 czerwca i 1 lipca w hali Centrum Aktywnego Wypoczynku w Wałbrzychu, w najbliższych dniach zmianie ulegną godziny otwarcia poszczególnych stref oraz organizacja ruchu na terenie kompleksu.

Szczegóły:

TENIS STOŁOWY będzie nieczynny:

poniedziałek 29.06 oraz wtorek 30.06 – cały dzień;

PARKING przy Parku Wodnym (wjazd od ul. Ratuszowej) będzie zamknięty:

wtorek 30.06 oraz środa 1.07 – cały dzień.


W tych dniach klienci mogą korzystać z parkingu przy hotelu (wjazd od ul. M. Szei). W celu przejścia do strefy Squash & Fitness Center, należy obejść hotel z lewej strony. Przejście przez hol hotelu będzie niemożliwe. Za utrudnienia organizatorzy przepraszają i zapraszają do kibicowania przed telewizorami podczas obu meczów siatkarskich.

Aqua Zdrój rusza:
WAŁBRZYCH: AQUA-ZDRÓJ ZWALNIA MASOWO, SYTUACJA NA RYNKU PRACY
PIOTR RACHWALSKI ŻEGNA SIĘ Z AQUA-ZDROJEM. DLACZEGO?

Wałbrzych: Aqua-Zdrój: postanowione, rusza basen i hotel (FOTO)

Aqua Zdrój: Po boiskach, kortach pora na siłownię i fitness
Polskie siatkarki wracają do gry w Aqua Zdrój Wałbrzych!
Wałbrzych, region: Jedzenie dowiozą, gratis dla lekarzy... [LISTA LOKALI]Opr. i foto: Magdalena Sakowska