Data wydarzenia: 20.02.2020 17:00 - 20.02.2020 22:00
Miejsce wydarzenia: CK-K Witold

Babski Comber w Boguszowie-Gorcach w 2020 roku odbędzie się już po raz 25. Wejściówki na imprezę o tak długich tradycjach rozchodzą się jak świeże bułeczki. Jeśli więc chcecie bawić się w najbliższy tłusty czwartek w CKK Witold, spieszcie się z rezerwacją wejściówek. Oto szczegóły.

Impreza tematyczna dla pań z programem i powtarzalnymi od lat zwyczajami, a jednocześnie niepowtarzalna - bo każdego roku jest inny temat przewodni, a co za tym idzie trzeba przeszukać szafę za innym strojem lub też kupić sobie nową kreację. To cały Babski Comber, czyli impreza combrowa Gorc i Boguszowa. Poza stałymi elementami ceremoniału tegorocznego 25. combra będą też nowości.

- W tym roku wejściówki kosztują 70 zł, czyli o 10 zł drożej niż w poprzednich latach, jednak jest to podyktowane wzbogaceniem bufetu o dodatkowy ciepły posiłek. Do zarezerwowania pozostały już tylko ostatnie wejściówki na tegoroczny comber - wyjaśnia Anna Nelke z Centrum Kulturalno-Kongresowego "Witold" w Gorcach. Wejściówki należy rezerwować w godzinach pracy Witolda po nr tel. 512 088 565.  

- Tradycyjnie będzie to impreza tematyczna ze scenariuszem, tym razem pod hasłem "Dzieci kwiaty na Woodstoku". W scenariuszu zawarto elementy podobne jak w latach ubiegłych, czyli m.in. konkursy dla uczestniczek, combrową przysięgę, pojawią się też nieliczni panowie. Osoba profesjonalnie zajmująca się tego typu imprezami dopina scenariusz i 20 lutego poprowadzi wieczór z racji tego, że mamy do czynienia z 25. - jubileuszową edycją. Chcemy zatem by ten comber był wyjątkowy i bardziej elegancji - dodaje Nelke. 

Panie będą mogły liczyć na ciekawe dekoracje na tle których powstaną niepowtarzalne zdjęcia. Na tańce przydadzą się oczywiście wygodne buty i dobre humory.

Ostatnie wejściówki można rezerwować telefonicznie, odbiór ich wkrótce w CKK Witold.

   Babski comber w Gorcach z ostatnich lat: