W związku z dużą liczbą nowych lokatorów spółdzielnia mieszkaniowa "Podzamcze" wprowadza w życie dwa ważne dokumenty towarzyszące procedurze najmu lub kupna mieszkania.


Spółdzielnia Mieszkaniowa „Podzamcze” informuje, że od 21.02.2020 r. obowiązuje:

WZÓR PROTOKOŁU ZDAWCZO-ODBIORCZEGO LOKALU MIESZKALNEGO,

który należy stosować przy: sprzedaży, zbyciu, przekazaniu, odbiorze czy przejęciu lokalu mieszkalnego. Należy w nim umieścić między innymi szkic mieszkania. Wzór protokołu znajduje się na stronie internetowej spółdzielni (w formie PDF) oraz w siedzibie spółdzielni przy al. Podwale 1 w Wałbrzychu w Biurze Obsługi Interesanta- pokój nr 25.


Kilka dni wcześniej wszedł w życie dokument o nazwie:

INFORMATOR DLA NOWYCH LOKATORÓW ORAZ LOKATORÓW PLANUJĄCYCH PRZEPROWADZENIE REMONTU,

który należy stosować przed rozpoczęciem prac remontowych w lokalach mieszkalnych. Dokument reguluje na przykład kwestię wymiany grzejników, a także drzwi, okien czy parapetów i oczywiście kwestię odpadów budowlanych. Wspomniany informator również znajduje się na stronie internetowej Spółdzielni (w formie PDF) oraz w siedzibie Spółdzielni przy al. Podwale 1 w Wałbrzychu w Biurze Obsługi Interesanta - pokój nr 25.

W przypadku pytań władze spółdzielni proszą o kontakt z Działem Technicznym Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu.


Opr. MS
Foto: Magdalena Sakowska