Nowe Miasto, Biały Kamień, Konradów i Stary Zdrój - w tych dzielnicach dostępne są działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniową i garaże sprzedawane sprzedawane przez gminę Wałbrzych. Jest też atrakcyjna lokalizacja dla zabudowy mieszkaniowej. Najbliższe przetargi już wkrótce.

Masz dość mieszkania w budynku wielorodzinnym? Jest na to sposób. Kosztowny, ale jednak. Najbliższe przetargi działek budowlanych w Urzędzie Miejskim w Wałbrzychu zaplanowano na 14 listopada 2018 r. (ul. Kopernika 2 sala nr 107 - sala ślubów), jednak wadium należy wpłacić do 7 listopada. Dostępne są też nieruchomości przeznaczone pod budowę garaży oraz nieruchomość do zabudowy mieszkaniowej lub usługowej przy ul. Wrocławskiej.

Gdzie można postawić swoje nowe M? Pod młotek pójdą:

  • Teren pod budowę sześciu boksów garażowych przy ul. Krętej 3 w dzielnicy Nowe Miasto obręb nr 26 w Wałbrzychu - 0,0936 ha.
  • Teren do jednorodzinnej zabudowy mieszkaniowej w Wałbrzychu przy ulicy Kątowej na Białym Kamieniu obręb nr 14 - 0,0910 ha.

  • Teren pod budowę czterech boksów garażowych przy ulicy Sygietyńskiego w Wałbrzychu obręb nr 21 Nowe Miasto - 0,0306 ha.

  • Teren do jednorodzinnej zabudowy mieszkaniowej w Wałbrzychu przy ulicy Baczyńskiego na Konradowie obręb nr 15. Spokojna i bogata w tereny zielone okolica - 0,1074 ha.

  • Teren pod zabudowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego przy ul. Szewskiej w dzielnicy Stary Zdrój w Wałbrzychu obręb nr 19 - 0,0875 ha.

  • Tereny pod zabudowę jednorodzinną przy ul. Stare Osiedle w dzielnicy Stary Zdrój w Wałbrzychu obręb nr 22. 8 działek, z której każda o powierzchni ok. 0,1ha w spokojnej okolicy w pobliżu Góry Czarnuszka i Lisiego Kamienia.


Dodatkowo, 12 grudnia zostanie wystawiona na sprzedaż działka - teren do zabudowy mieszkaniowej lub usługowej w Wałbrzychu przy nowo wyremontowanej ulicy Wrocławskiej 145A i 147A oraz w pobliżu alei de Gaulle’a - teren 0,5503 ha. Dla lokalizacji jest przygotowany plan zagospodarowania przestrzennego (działka nr 136/15 i 136/8). Wadium należy wpłacić do 5 grudnia.

oprac. ELW
fot. ilustracyjne