Pierwsza w regionie hala z magazynami do wynajęcia powstała blisko centrum Wałbrzycha.

Magazyn w Wałbrzychu wynajmę

Pierwsza w Wałbrzychu i subregionie hala z magazynami do wynajęcia na doby powstała przy ul. Wysockiego w okolicy Starej Kopalni. - W jednym poprzemysłowym obiekcie urządzono nowoczesne miejsce, które inwestor przystosował do roli magazynów wynajmowanych na doby. W pełni zautomatyzowane boksy magazynowe będą służyć do przechowywania -  wyjaśnia Mateusz Rambacher, przedstawiciel biura nieruchomości Perfect Home - MieszkamDobrze.pl i dodaje, że projekt ten jest realizowany wspólnie z biurem

Boksy mają być dla najemców dostępne przez 24 godziny na dobę i posłużyć za tymczasowe przechowalnie. Są w pełni zautomatyzowane i samoobsługowe. Wystarczy załatwić formalności wynajmu na określony okres - tygodnia, miesiąca, czy roku, by zyskać kartę magnetyczną lub indywidualny kod dostępu do jednego z 50 magazynów o wielkości od 3 do 24 metrów kwadratowych. Obiekt jest monitorowany, a magazyny ogrzewane i wentylowane. Ceny usługi zróżnicowane są w zależności od wielkości boksu, a także długości najmu.


Na krótko lub dłużej

To propozycja zarówno dla tych, co przez tydzień, czy dwa tygodnie remontu pomieszczenia domowego nie mają gdzie umieścić przeszkadzającego w pracach wyposażenia. Magazyn samoobsługowy to też coś dla tych, co muszą się szybko wyprowadzić, a nowe lokum będzie dla nich dostępne dopiero za jakichś czas... ale skuszą się na taką propozycję zapewne i ci, co nie chcą ryzykować zniszczenia lub kradzieży nieużywanego zimą roweru z blokowej piwnicy.     

Tyle z ewentualnych korzyści indywidualnych, a jeśli chodzi o miasto... to może w związku powstaniem magazynów do wynajmu Wałbrzych doczeka się swoich "Wojen magazynowych"?

Polecamy nasze teksty dotyczące lokalnego rynku NIERUCHOMOŚCIoprac. i fot. Elżbieta Węgrzyn