Wałbrzyski raper i producent, Patrycjusz Kochanowski, znany m.in. z występów z grupą Trzeci Wymiar, nagrał nowy klip pt. The Sky Is the Limit. Porozmawialiśmy z twórcą o tym singlu.

- Pracuję nad trzema projektami, ten klip jest częścią pierwszego z nich - wyjaśnia Nullizmatyk. Sytuacja jest płynna, Nullo z zamiłowania mieszkaniec Piaskowej Góry utrwala swoje otoczenie dzięki dronowi, a także tworzy nowe produkcje. Może będzie rozwijał wszystkie trzy, a może jeden. To zależy również od Waszych komentarzy i zainteresowania. 

W "The Sky Is the Limit", którego promocja nastąpiła 9 maja 2017, mamy do czynienia z teledyskiem metaforycznym, odniesieniem życiowych dążeń do podróży marzeń. Wałbrzyszanin prowadzi swój rapowany dyskurs i w teledysku podąża ze starej Piaskowej Góry, pozostawiając za sobą wycieczki na górę Czarnota, do magicznego miejsca. Nie porzuca przy tym własnych ideałów. Ważne jest dla niego przełamywanie limitów, a limitem jest - jak wskazuje tytuł utworu - granica nieba i ziemi. Czy można ją pokonać?  Oczywiście. - W Boliwii, na pustyni jest miejsce, gdzie od grudnia do marca utrzymuje się woda. Tam odbija się niebo i wygląda tak, jakby podróżny stał w chmurach - wyjaśnia muzyk i podróżnik. Ten niesamowity widok możecie podziwiać w klipie Nullizmatyka. Pustynia solna w Boliwii - Salar de Uyuni to magiczna pustynia świata i miejsce, gdzie "wybaczamy winy, tym co się pogubili".

Zobaczcie teledysk wałbrzyskiego Nullo - Nullizmatyka. Kawałek nagrano w wałbrzyskim studio M23, gdzie nagrywał też Trzeci Wymiar. W teledysku odnajdziecie nasze miasto i szczyptę nieba na ziemi.
tekst Elżbieta Węgrzyn
fot. - screen z teledysku