Data wydarzenia: 03.08.2019 11:00 - 04.08.2019 12:00
Miejsce wydarzenia: Zalew w Starych Bogaczowicach

Nad zalewem w Starych Bogaczowicach odbędzie się kolejna edycja cyklicznej imprezy motoryzacyjnej VAG Wałbrzych.


W tym roku jest to już piąta edycja, z czego druga organizowana w Starych Bogaczowicach.
Organizatorzy przygotowali szereg konkursów i zawodów, w których każdy będzie miał możliwość sprawdzenia swoich zdolności związanych z motoryzacją. W programie przewidziane również konkursy dla mieszkańców gminy Stare Bogaczowice. Najlepsi zostaną nagrodzeni motoryzacyjnymi niezbędnikami.

Cały pierwszy weekend sierpnia będzie też wypełniony atrakcjami dla widzów: pokazy sprzętu car-audio, pokazy samochodów z zawieszeniem pneumatycznym, czyli tzw. air-ride, stoisko z gadżetami i inne, a przede wszystkim możliwość zapoznania się z głównym elementem imprezy, czyli pojazdami uczestników. Są to nie tylko pojazdy modyfikowane, ale także klasyczne. Każdy uczestnik obiera sobie pewien kierunek swoich prac modyfikacyjnych i w tym kierunku podąża, co pozwala zaprezentować całą gammę różnorodnych trendów.

Impreza trwa w dniach od 2 do 4 sierpnia, natomiast jej główna i otwarta dla widzów część przewidziana jest na sobotę i zaczyna się już od godziny 11:00. O godz. 14:30 odbędą się konkursy dla mieszkańców gminy Stare Bogaczowice z atrakcyjnymi nagrodami dla uczestników. Organizatorzy zapraszają wszystkich – nie tylko miłośników grupy VAG, ale także rodziny z dziećmi oraz wszelkie osoby zainteresowane tematem motoryzacji, ponieważ każdy z nich znajdzie tutaj coś dla siebie. Wjazd dla uczestników zarejestrowanych 10 zł, dla niezarejestrowanych 20 zł, widzowie mogą brać udział bezpłatnie.


Opr. MS
Foto: Magdalena Sakowska