Data wydarzenia: 29.12.2018 10:00 - 29.12.2018 13:00
Miejsce wydarzenia: Trójgarb, Witków Śląski, Stare Bogaczowice

Wiemy już, kiedy wieża widokowa na Trójgarbie zostanie udostępniona dla zwiedzających i jakie imprezy będą temu towarzyszyć. Użyczono nam też piękne zdjęcia!


Na tę informację czekali wszyscy. Oto wieści z gminy Stare Bogaczowice: najwyższa i najpiękniejsza wieża widokowa na terenie Sudetów już lada dzień zostanie otwarta. - To historyczna chwila dla wszystkich partnerów projektu, całego regionu wałbrzyskiego oraz pięknych Gór Wałbrzyskich. To zwieńczenie wielomiesięcznych prac na jednym z najpiękniejszych masywów górskich na terenie Dolnego Śląska! - cieszą się przedstawiciele gminy.Nie zanosiło się na to przez moment, ale według zapewnień z gminy Czarny Bór jeszcze w tym roku mieszkańcy i turyści będą mogli podziwiać piękno górskiej przyrody z wieży widokowej na Trójgarbie. Oficjalne otwarcie obiektu planowane jest na sobotę 29 grudnia, na godz. 12.00.- Macie ochotę zaczerpnąć świeżego powietrza podczas pieszej wędrówki? Pofolgujecie sobie w Święta i będziecie mieli zamiar zrzucić kilka zbędnych kilogramów, a może będziecie chcecie zadbać o kondycję przed sylwestrowym szaleństwem?
Wszystkie opcje bierzemy pod uwagę i zapraszamy na Trójgarb - nie może Was tam zabraknąć - zapraszają gospodarze nowego miejsca i organizują Pieszy Rajd Sylwestrowy na szczyt - jedno wyjście z placu pod ośrodkiem kultury w Witkowie Śląskim, drugie z boiska sportowego w Starych Bogaczowicach, oba o godz. 10.00. A na szczycie poczęstunek - kiełbaski i grochówka.Panu Robertowi Kubiakowi dziękujemy za piękne zdjęcia - widok z góry oglądamy po raz pierwszy!

Czytaj też:
TAK WYGLĄDA WIEŻA BUDOWANA NA TRÓJGARBIE! (FOTO)
WIEŻA TRÓJGARB: CO DZIEJE SIĘ Z INWESTYCJĄ? KIEDY OTWARCIE? (FOTO)
WIEŻA NA TRÓJGARBIE CZĘŚCIOWO JUŻ JEST! (FOTO)
KWIATOWA WIEŻA NA TRÓJGARBIE - WSZYSTKO SIĘ ZACZYNA
BĘDZIE WIEŻA NA TRÓJGARBIE!

WIEŻA NA TRÓJGARBIE - PRZETARG OGŁOSZONY [WIZUALIZACJE]Opr. MS
Foto użyczone: Robert Kubiak; plakat: urząd gminy Czarny Bór