Niedzielne wypady w regionie wałbrzyskim zaplanowane na czerwiec to wypady w góry i na lokalne imprezy... Przyłączcie się do Wałbrzyskich Wędrowców.

Plan niedzielnych wycieczek na czerwiec 2018 r.- 3. 06.2018 r. „Góry Wałbrzyskie – inną trasą"

Zbiórka: godz. 8.00
PKP, dworzec Wałbrzych Miasto

Trasa: Witków Śl. – stary wiatrak – Gostków – Przełęcz pod Borowcem – Siedlec - Sędzisław,  trasa łatwa, widokowa

  
                    
- 17. 06.2018 r. „Karkonosze”

Zbiórka: godz. 7.15 
PKP dworzec Wałbrzych Główny (Istnieje możliwość zakupu u konduktora biletu SUDECKIEGO na 2 osoby tam i z powrotem w cenie 40 zł , bilet dla 1 osoby to koszt 25 zł - warunek : należy mieć przy sobie dowód osobisty i wpisać na bilecie nazwisko, imię i nr dowodu osobistego)

Odjazd: godz. 7.48 – kierunek Szklarska Poręba Górna, stacja Jakuszyce

Trasa: Szklarska Poręba Jakuszyce - Owcze Skały - Rozdroże pod Przedziałem -  Hala Szrenicka - Szrenica - Wodospad Kamieńczyk - Krucze Skały -  Szklarska Poręba Górna (PKP) 

Przewidywany powrót ze Szklarskiej Poręby -  godz. 16.40. Trasa łatwa

-  24. 06.2018 r. „Festiwal zupy w Jedlinie Zdroju”

Zbiórka: godz. 8.15 - PKP dworzec Wałbrzych Główny. Odjazd: godz. 8.26

Trasa: Głuszyca – Jedlińska Kopa – Jedlinka – Jedlina Zdrój. Trasa łatwaWszystkie sprawy związane z wycieczkami prosimy załatwiać korzystając z klubowego telefonu -  nr 604 654 109, który dostępny będzie w czwartki  w godzinach od 8.00 do 17.00.

  • Istnieje możliwość wnoszenia opłat za wycieczki za pośrednictwem konta bankowego  - nr 59109022710000000132388211.

  • Uczestnicy wycieczek organizowanych przez WKW, którzy w chwili zapisywania się na wycieczkę nie mają opłaconej składki członkowskiej za rok 2018, płacą pełną odpłatność
    i nie są objęci ubezpieczeniem.

Uwaga: Podane trasy mogą ulec zmianie w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych. Decyzję podejmuje prowadzący na miejscu planowanego spotkania.
W przypadku wycieczek autokarowych, przy niewystarczającej liczbie uczestników wycieczka może być odwołana. Uczestnicy naszych wycieczek nie należący do PTTK  winni być ubezpieczeni od następstw NW we własnym zakresie. Członkowie PTTK i Klubu Wędrowców są ubezpieczeni automatycznie przy opłaceniu składek członkowskich za rok 2018. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć tylko pod opieką dorosłych opiekunów. Istnieje możliwość przesyłania własnych zdjęć z wędrówek na adres wkw.pttk@interia.pl, celem udostępnienia ich innym członkom klubu wędrowców.

Uczestnicy wycieczek zobowiązani są w czasie wędrówki pieszej znajdować się między osobą  prowadzącą / przewodnikiem wycieczki/, a osobami zamykającymi grupę.

Osoba niestosująca się do powyższego wymogu, przestaje być uczestnikiem wycieczki!

Informujemy, że każdy uczestnik wycieczki powinien mieć na plecaku znaczek odblaskowy, w celu zapewnienia sobie większego bezpieczeństwa podczas poruszania się po drogach. Zarząd spotyka się z członkami i sympatykami WKW w czwartki, w godz. 16.00 – 17.00; ul. Chrobrego 1, w siedzibie Wspólnoty Samorządowej – I piętro  

 

oprac. i fot. ELW