Sylwester już za miesiąc, zatem to ostatni moment na to, aby zdecydować się jak przywitamy Nowy Rok. To wyjątkowa noc, którą każdy chce spędzić niepowtarzalnie, na szczęście w naszym kraju istnieje wiele ciekawych możliwości. Najciekawsze przedstawiamy poniżej.

Sylwester w Górach

Co roku wiele osób decyduje się na Sylwestrowy wyjazd w góry. Świętowanie przy ognisku z kuligiem, kapelą góralską i regionalnymi przysmakami zdecydowanie brzmi kusząco. Niepodważalnym argumentem przemawiającym za wyjazdem w góry są również piękne widoki oraz możliwość uprawiania rozmaitych sportów zimowych. Najmłodszych z kolei przyciągają bitwy na śnieżki oraz wspólne zjeżdżanie na sankach. Świetnym rozwiązaniem jest również połączenie Sylwestra z zimowym urlopem i skorzystanie z uroków górskich przez kilka dni. Od lat najczęściej obieranym kierunkiem jest Zakopane, jednak popularnością cieszą się także miejscowości, takie jak Bukowina, Krynica, Szczyrk, Karpacz, Białka Tatrzańska, Szczawnica i wiele innych.


Nad morze

Co prawda wyjazdy nad morze są zdecydowanie mniej popularne, jednak i tu ofert nie brakuje. W większości znanych kurortów w ośrodkach wypoczynkowych, hotelach i restauracjach organizowane są przyjęcie z okazji Nowego Roku. Często imprezom towarzyszy motyw przewodni, niektóre dedykowane są singlom, inne rodzinom z dziećmi. Taki wyjazd również można połączyć z dłuższym pobytem, aby zregenerować siły przed rozpoczęciem Nowego Roku. Ciekawe oferty znajdziemy we Władysławowie, Łebie, Kołobrzegu, Gdańsku, Sopocie czy Gdyni. Niektóre ośrodki proponują również kryty basem – jest to znakomita alternatywa dla najmłodszych. Warto także pospacerować brzegiem morza.

Sylwester dla singli

Do niedawna osoby poszukujące drugich połówek musiały długo się zastanawiać jak spędzić Sylwestra, aby nie czuć się nieswojo. Na szczęście od pewnego czasu organizowane są imprezy dedykowane osobą samotnym, głównie w większych, polskich miastach, w salach, klubach i dyskotekach. Tego typu oferty można znaleźć także w górach czy nad morzem. Często są one kierowane do osób w konkretnym wieku, co z pewnością ułatwi poznawanie nowych osób podczas zabawy.


Sylwester ze SPA

Wielu kobietom z pewnością spodoba się możliwość spędzenia Sylwestra w SPA. Dzięki takim ofertom można połączyć odpoczynek i relaks z hucznym świętowaniem do białego rana. Regeneracje sił przed Nowym Rokiem oraz wyjątkowa impreza Sylwestrowa to zestaw idealny, co więcej oferty ze SPA można znaleźć zarówno w dużych miastach, jak i nad morzem.

Nietypowy Sylwester

Osoby poszukujące mocniejszych wrażeń powinny przejrzeć oferty nietypowych możliwości spędzenia Sylwestra. Od lat impreza organizowana jest na przykład w Kopalni Soli w Bochni, niektórzy świętują na stadionie, inni na stoku czy w saunarium. Najodważniejsi wyjeżdżają do tajemniczego Czarnobyla. Ofert jest naprawdę wiele, wystarczy dobrze poszukać i znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Sylwester Miejski

Dużą popularnością cieszą się również miejskie imprezy sylwestrowe organizowane w większości dużych, polskich miast. Takie imprezy są ogólnodostępne i bezpłatne, jednak nie polecamy ich osobom, które nie lubią tłumów oraz zimna. Stojąc kilka godzin na dworze można porządnie zmarznąć. Sylwester pod chmurką może być także okazją do poznania nowych, ciekawych osób o podobnych zainteresowaniach czy preferencjach, choćby muzycznych. Kto wie, być może właśnie tam single odnajdą swoje drugie połówki.

Mamy nadzieję, że nasze zestawienie pomoże Wam w ostatecznym wyborze sposobu celebrowania Sylwestra. Możliwości jest wiele, a czasu coraz mniej, zatem do dzieła!