Data wydarzenia: 03.02.2018 15:00 - 03.02.2018 18:00
Miejsce wydarzenia: Piwnica Wałbrzyska

Nietypowa prezentacja baristy - amatora małej czarnej odbędzie już wkrótce w oparach kawy. Nie zabraknie zastrzyku kofeiny :)

- Kafetierka... większość zapewne w domu ją ma, ale też nie wie jak jej właściwie używać. Jak sprawić, żeby kawa z kawiarki była smaczniejsza... obserwować i w odpowiednim czasie przerwać ekstrakcje naparu? - pytają przedstawiciele Palarni Kawy Polit w Wałbrzychu. Oni wiedzą jak tego dokonać i chętnie podpowiedzą.

Kacper H. Kieć wraz z Palarnią kawy Caffee Polit zapraszają do Piwnicy Wałbrzyskiej na spotkanie przy kawie. W kofeinowych oparach, pełen pozytywnej energii barista-amator Kacper, podzieli się z nami swoją pasją. Przedstawi alternatywne sposoby zaparzania kawy w urządzeniach takich jak Chemex, Drip, Aeropress, Kalita, v60, Kinto, French Press, Kafetierka. Kawa przyrządzona jednym z tych sposobów, odznacza się nie tylko wysoką jakością, ale też wyjątkowym smakiem i zapachem. Jeśli macie ochotę pić pyszną kawę także w za pomocą starych, dobrych metod przelewowych...

Prezentacja planowana jest na 3 lutego godz. 15 - 18 w Piwnicy Wałbrzyskiej, ul. Dmowskiego 22.

oprac. ELW