Data wydarzenia: 19.09.2020 12:00 - 20.09.2020 21:00
Miejsce wydarzenia: Deptak przy Hali Spacerowej, Szczawno-Zdrój

Ogród Smaków Świata na deptaku w Szczawnie-Zdroju cieszył się ogromną popularnością w wakacje, więc czego możemy się spodziewać w babie lato? Kto lubi food trucki - ręka w górę!


Smaki Świata Street Food i Uzdrowiskowa Gmina Szczawno-Zdrój zapraszają na jesienną edycję wizyty przyczep ze smakołykami z całego świata - a to już w weekend, 19-20 września. Food trucki będą otwarte dla klientów przy Hali Spacerowej na deptaku (ul. Kościuszki) w godz. 12.00 - 21.00.

- Już niedługo lista food trucków! Czego chcielibyście najbardziej spróbować?
Serdecznie zapraszamy do spróbowania kuchni świata! - zapraszają organizatorzy z urzędu miasta i można im wysłać swoje życzenia - a nuż się uda.

A latem pojawiło się 17 przyczep, które serwowały mnóstwo dań - od bałtyckiej rybki po specjały kuchni tajskiej, od pizzy z pieca, przez hamburgery, szaszłyki, zakręcone frytki, po regionalne piwa rzemieślnicze, meksykańskie churrosy i minidonaty amerykańskie. Oczywiście, trzeba będzie pamiętać o pandemii, dezynfekowaniu rąk i zachowaniu dystansu społecznego.

Podobna impreza miała miejsce miesiąc temu - a że ekipa jest ta sama, Smaki Świata Street Food, możemy się spodziewać wszystkich atrakcji z przełomu lipca i sierpnia. A tak było wtedy:
SZCZAWNO-ZDRÓJ: TAK SIĘ BAWIONO W OGRODZIE SMAKÓW Z AUTAMI (FOTO)

Przypominamy, że przyczepy z daniami z całego świata zagoszczą też u nas:
WAŁBRZYCH: FOOD TRUCKI W CENTRUM MIASTA I KASIA KOWALSKA


Opr. MS
Foto: JK