Pizza Hut Express, jedna z najpopularniejszych na świecie sieci restauracji specjalizujących się w wypieku pizzy, poszerzy ofertę gastronomiczną w naszym mieście. Międzynarodowa sieć otworzy swój pierwszy lokal w największym centrum handlowym w Wałbrzychu.

Lokal o powierzchni ok. 50 m kw. w ma ruszyć jeszcze w czwartym kwartale 2018 roku. - Z przyjemnością informujemy, że w strefie restauracyjnej Galerii Victoria pojawi się wkrótce nowy najemca – Pizza Hut Express. Koncept odpowiada na potrzeby klientów marki, realizując pomysł na świeżą, podaną w krótkim czasie pizzę z pieca. Klienci restauracji będą mogli śledzić proces przygotowania zamówienia, od skomponowania pizzy do jej wypieku. Pizza Hut Express z pewnością wzbogaci ofertę kulinarną Galerii Victoria i spotka się z uznaniem wśród mieszkańców regionu – mówi Grzegorz Samczuk, dyrektor Galerii Victoria.

Pizza Hut to jedna z największych sieci restauracyjnych na świecie. Marka oferuje gościom bogaty wybór pizzy prosto z pieca, przygotowywanej ze świeżych składników. Od otwarcia pierwszej restauracji w 1958 roku, Pizza Hut słynie z perfekcyjnej obsługi i swobodnej atmosfery.
W Polsce siecią Pizza Hut zarządza holding AmRest, który od 1993 roku rozwinął sieć do liczby ponad 100 lokali, nigdy jednak sieć nie zawitała do Wałbrzycha. Obecnie lokal poszykuje pracowników, od kelnerów przez kierownika zmiany po kierownika restauracji.

Zobacz też:
Wałbrzych: tak było na koncercie Cleo! (FOTO)
Wałbrzych: gdzie nowa stacja ładowania aut elektrycznych?
Wałbrzych kibicuje! Galeria Victoria biało-czerwona [FOTO]

oprac. ELW
fot ilustracyjne