Data wydarzenia: 03.01.2019 16:00 - 03.01.2019 18:00
Miejsce wydarzenia: CK Jedlina-Zdrój

Od 3 stycznia w CK w Jedlinie-Zdroju ruszają nieodpłatne konsultacje. Z doradcą żywieniowym Anną Miszczyk zaplanowano czwartkowe popołudniowe spotkania do wakacji. Zapisujcie się póki są wolne miejsca!

- Jestem dietetykiem i zajmuję się dietoterapią w chorobach cywilizacyjnych, tj. np. cukrzyca typu II, hipercholesterolemia, otyłość, nadwaga, nadciśnienie, choroby układu krążenia i wiele innych. Jestem również ekspertem ds. żywienia i edukacji żywieniowej, na przykład nauczam jak odżywiać się podczas ciąży - wyjaśnia doradca żywieniowy Anna Miszczyk.
Konsultacje z doradcą zaplanowano na kolejne czwartki w godz. 16 - 18 w CK Jedlina-Zdrój (ul. Piastowska 13, sala 16). Pani Anna zaprasza na analizę składu ciała i nawyków żywieniowych, razem z nią odkryjecie jaka jest geneza Waszej nadwagi i wspólnie poszukacie rozwiązania tego problemu. Specjalistka doradza też w kwestiach żywieniowych osobom chorym przewlekle. Na co dzień pani Miszczyk przyjmuje w prywatnym gabinecie w Wałbrzychu. - Przyjmuję od poniedziałku do piątku. Rejestracja pod numerem telefonu 501 601 032, Gabinet znajduje się przy ulicy Długiej 6 w Wałbrzychu obok sklepu Aldi - zaznacza specjalistka.


oprac. ELW
fot. ilustracyjne