Choć sezon narciarski wielbicieli białego szaleństwa nie rozpieszcza, to przygotowania do działania stoków trwają. W Boguszowie-Gorcach pomyślano o małej gastronomii przy OSR Dzikowiec. Do 21 stycznia mogą się zgłaszać chętni do wynajmu domków gastronomicznych na luty 2021.

- Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach oferuje na wynajem w okresie od 1 do 28 lutego dwa domki handlowo-gastronomiczne na terenie Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego DZIKOWIEC w Boguszowie-Gorcach. Domki zlokalizowane są tuż przy budynku obsługi ruchu turystycznego, przy dolnej stacji kolei linowej - zachęca boguszowski OSiR.Takie sympatyczne domki mieszkańcy regionu kojarzą ze świątecznymi jarmarkami, letnimi i wiosennymi imprezami plenerowymi m.in. przy zamku Książ, tymczasem będzie je można od lutego spotkać przy stoku narciarskim Dzikowiec... jeśli oczywiście dopiszą chętni z branży gastronomicznej. Prowadzona w domkach działalność powinna uwzględniać zaspokojenie potrzeb w zakresie wydawania napojów i wcześniej przygotowanych posiłków.

Termin składania ofert 21 stycznia 2021 r. Regulamin najmu domków znajduje się na stronie OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W BOGUSZOWIE-GORCACH.


Dzikowiec w tym sezonie:
Wałbrzych i region: stoki zamknięte, gdzie na śnieg? (FOTO)
Dzikowiec: Awaria wyciągu. 11 osób utknęło między stacjami [ZDJĘCIA]

O pomyśle na przemianę kompleksu
- DZIKOWIEC: SPACER W CHMURACH I NAJWYŻSZA WIEŻA W REJONIE?

O istniejącej wieży widokowej na Dzikowcu:

Wieże widokowe w Wałbrzychu i najbliżej Wałbrzycha [LISTA i FOTO]
OŚRODEK SPORTOWO-REKREACYJNY DZIKOWIEC: CO DALEJ Z KOMPLEKSEM?


oprac. ELW
fot. JK, OSiR Boguszów-Gorce