Wspólnie, bo warto wspierać potrzebujących. Razem z Cukiernią „Oleńka” tygodnik "Wiesz Co" zaprasza do nietypowej akcji: Wystarczy, że kupicie pączka z marmoladą, a my pomnożymy pieniądze, które potem przekażemy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Co wystarczy zrobić we wtorek 26 stycznia?


Nie będziemy zanudzać kilkoma akapitami, jakie to ważne jest pomaganie. Sami zdecydujcie, czy tak jest. Naszym zdaniem należy wspierać WOŚP. Jeśli uważacie podobnie, nie możecie nas zawieść.

O co chodzi w naszej akcji? Aby wesprzeć inicjatywę Jurka Owsiaka, wymyśliliśmy żebyście kupowali pączki z marmoladą. A dlaczego nie?! To niedrogi wypiek i chyba każdy go lubi. Jeśli zdecydujecie się kupić ten przysmak w Cukierni „Oleńka” i pokażecie kupon z gazety, zapłacicie za jedną sztukę o połowę mniej (tylko 1,20 zł). WieszCo tę kwotę podwoi i na konto WOŚP przekaże za jednego pączka 2,40 zł. Tylko od was zależy, ile pieniędzy wpłynie dla potrzebujących. Pamiętajcie kwotę uzbieraną ze sprzedaży pączków pomnożymy przez dwa. Teraz ważne. Drukujemy we wtorkowym (26 stycznia) wydaniu tygodnika dwa kupony. Dobra, przyznajemy, chcemy was trochę „przymusić”, żebyście idąc do cukierni kupili dwa pączusie z marmoladą. A i jeszcze to – akcja trwa od środy do piątku (27-29 stycznia).


Teraz jak pomóc? Wycinacie kupon lub kupony z WieszCo (ta druga wersja bardziej nam się podoba), które ukaże się w najbliższy wtorek 26 stycznia. Macie 3 dni (najbliższa środa, czwartek i piątek), żeby pójść z nimi do jednej z 10 cukierni „Oleńka” (lista poniżej). Kupujecie pączka z marmoladą za 1,20 zł lub dwa za 2,40 zł, zajadacie się pysznym wypiekiem, macie świadomość, że pomogliście potrzebującym, a nam dajecie satysfakcję, że namówiliśmy was do wzięcia udziału w akcji. I jeszcze jedno. Żeby nie było za łatwo. Tylko przy zakupie dwóch pączków otrzymacie od ekspedientki w cukierni czerwone serce WOŚP.

Do dzieła!

W tych cukierniach „Oleńka” kupicie pączki dla WOŚP
Wałbrzych

ul. Armii Krajowej 38
ul. Hetmańska 82
ul. Długa 1
pl. Zamenhofa 1
ul. 1 Maja 2
ul. Wieniawskiego 70
ul. Długa 5a
ul. Długa 4b
Świebodzice
ul. Żeromskiego 3
Szczawno Zdrój
ul. Kościuszki 14Jak wsparliśmy WOŚP w 2020 roku?
Wałbrzych dla Was: Włączyliśmy się do 28. finału WOŚP

ToP
Zdjęcie ilustracyjne