Już w środę, 26 października kolejny mecz Górnika w 2. lidze. Po raz kolejny kibice powalczą w przerwie o 1000 zł w konkursie "Rzuty w Transie". Jest okazja by zwiększyć swoje szanse na wygraną.

W środę, 26 października Górnik Trans.eu Wałbrzych podejmie w Aqua Zdroju (start 18:30) MKS Otmuchów. Przed meczem w stronę kibiców ponownie będą wyrzucone trzy piłeczki. Szczęśliwi posiadacze piłeczek zagrają w przerwie meczu o 1000 zł, które jak zwykle będzie można wygrać trafiając do kosza z połowy boiska.

Uczestnicy zabawy "Rzuty w Transie" do tej pory dysponowali tylko jedną próbą. Pojawiła się jednak okazja by zwiększyć swoje szanse na wygraną i zamiast jednej próby mieć dwie!

Do tej pory z połowy kibicom udało się trafić tylko raz. Najwyższy czas na kolejną wygraną!

Warunkiem oddania dwóch rzutów z połowy jest udzielenie poprawnej odpowiedzi przed rzutem, dotyczącej naszej drużyny. Pytania pochodzą z wywiadów oraz prezentacji, które są do obejrzenia za pomocą aplikacji tap2c.

Od początku sezonu portal Wałbrzych dla Was współpracuje ze Stowarzyszeniem Górnik Wałbrzych 2010, czego efektem są multimedia na biletach meczowych oraz otrzymanych przypinkach. Przygotowane multimedia należy obejrzeć na smartfonie za pomocą aplikacji tap2c, którą można nieodpłatnie pobrać ze sklepu Google Play.

Poniżej instrukcja obsługi:
Zbierajcie przypinki z kodami, dzięki którym już niebawem będzie można powalczyć o upominki w DLA WAS NAGRODOBRANIU