Wałbrzych dla Was ma jeszcze jedno podwójne zaproszenie na premierowy występ Kabaretu Moralnego Niepokoju "Maj zaczyna się we wtorek". Czeka na zwycięzcę kolejnego konkursu!

Przypominamy, że 8 października o godz. 16.00 w Hali Aqua-Zdrój w Wałbrzychu odbędzie się premiera najnowszego programu czołowego przedstawiciela polskiej sceny kabaretowej - Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Mamy jako redakcja Wałbrzych Dla Was dla czytelników jeszcze jedno podwójne zaproszenie na występ.
Co zrobić, żeby je otrzymać? Należy wziąć udział w kolejnym konkursie!

Wystarczy, że poprawnie połączycie odpowiednie zdjęcie oznaczone literą (na każdym Robert Górski występuje w charakterystycznym nakryciu głowy) z tytułem skeczu, który znajduje się w zestawieniu zamieszczonym poniżej oraz uzupełnicie przedstawione na końcu zdanie.1. Jadłopodawca
2. Grill
3. Egzotyczne wakacje
4. Drzwi
5. Rozmowy przy psie
6. GwaraLubię Kabaret Moralnego Niepokoju ponieważ …Odpowiedzi według wzoru A1, B6, itd. prosimy wysyłać na adres: redakcja@walbrzychdlawas.info 


W treści, poza poprawnymi odpowiedziami, prosimy podać swoje IMIĘ I NAZWISKO oraz NUMER TELEFONU KONTAKTOWEGO.

Termin nadsyłania odpowiedzi mija 5 października o godz.23.59.


Bilety trafią do tych czytelników, którzy udzielili największej liczby poprawnych odpowiedzi. W przypadku większej ilości osób z tym samym wynikiem zadecyduje najciekawsza w ocenie redakcji forma uzupełnienia dołączonego na końcu pytań zdania.

Ze zwycięzcą skontaktujemy się telefonicznie 6 października.


Szczegóły w regulaminie: http://walbrzych.dlawas.info/files/9274/KMN konkurs 2/Regulamin_konkursu — KMN2.doc