Spacerem po szkole, prezentacje eksperymentów, ciekawe profile jak artystyczno-blogerski... Wałbrzyskie i powiatowe licea oraz technika prezentujące swoje walory. Szkoły ponadpodstawowe mimo zdalnej nauki prowadzą w sieci pomysłową kampanię naborową. Czym kuszą absolwentów podstawówek? Zobaczcie film jeszcze jednego LO.


Pandemia pandemią, nauka zdalna kiedyś się skończy, a nabór do pierwszych klas szkoły ponadpodstawowe prowadzić muszą. Każdej wiosny wałbrzyskie licea oraz technika zapraszały w swoje mury ósmoklasistów i w ramach dni otwartych dawały się bliżej poznać.

W 2021 roku z uwagi na sytuację epidemiczną szkoły mogą zaprezentować się jedynie w sieci. Jak sobie radzą?

I Liceum Ogólnokształcące im. I Paderewskiego - pedagodzy rozpoczynają od filmu pokazującego codzienność w naszych murach, za którą bardzo już tęsknią, tak jak za wszystkim, co wspólnie z uczniami tworzyli, a uczyć się będzie można w klasach humanistycznej o profilu prawnym i multimedialnym, matematycznej z informatyką, biologiczno-chemicznej z edukacją zdrowotną i oczywiście w dwujęzycznej z maturą polską i międzynarodową:II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu - przedstawia się jako miejsce, gdzie zaczyna się spełnianie marzeńIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika: O sobie i proponowanych kierunkach. Dlaczego warto uczyć się w różowej szkole?

Zapraszamy do III LO

Opublikowany przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wałbrzychu Poniedziałek, 15 marca 2021

Zapraszamy do III LO

Opublikowany przez III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wałbrzychu Poniedziałek, 15 marca 2021
IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w W-chu. Czwórka kusi klasami mundurowymi i nowością na miarę XXI wieku. Masz zacięcie blogersko-artystyczne?
Prywatne Liceum Sióstr Niepokalanek - do nauki w nim zachęcają uczniowie i rodzice.Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" - o szkole i kierunkach na luzie
Zespół Szkół nr 5 im. Tytusa Hubera zaprasza 22 kwietnia na tradycyjne dni otwarte, ale... w formie zdalnej.


Odjazdowa Ogrodowa, czyli "Mechanik" od kuchni. - W ostatnim czasie otrzymaliśmy wiele maili od uczniów klas ósmych pytających o Drzwi Otwarte Zespołu Szkół Nr 5. Śpieszymy zatem poinformować, iż tegoroczna edycja Odjazdowej Ogrodowej, czyli Drzwi Otwartych ZS Nr 5, odbędzie się w formie zdalnej (!) w czwartek 22 kwietnia - informuje szkoła.
Drzwi Otwarte odbędą się na platformie Virbela. Początek o godzinie 13.

Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju przedstawia klasę liceum ogólnokształcącego "o nachyleniu artystycznym"