Szkoła dla dorosłych Żak w Wałbrzychu powstała, aby wesprzeć młodzież i osoby już aktywne zawodowo w osiągnięciu kwalifikacji potrzebnych do zdobycia upragnionego zawodu lub przebranżowienia się i odnalezienia nowej ścieżki. Trwają zapisy, sprawdź jakie kierunki czekają na Ciebie w tym roku.

W ramach kształcenia jednorocznego można rozwijać wiedzę i umiejętności w specjalnościach takich jak:
dekorator wnętrz,
instruktor ds. terapii uzależnień,
konsultant ds. dietetyki,
trener personalny z elementami fitness,
wizażystka/stylistka,
rejestratorka medyczna,
manikiurzystka,
agent celny,
grafika komputerowa,
podologia,
transport i logistyka,
rachunkowość i finanse
czy aranżacja ogrodów.

Kształcenie jednoroczne jest dostępne dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoje kwalifikacje, rozwinąć pasje czy przebranżowić się na zawód, w którym mają większe perspektywy.

W asortymencie edukacyjnym szkoły policealnej znajdują się takie kierunki jak:
florysta,
technik administracji,
technik bezpieczeństwa i higieny pracy,
opiekun medyczny,
technik sterylizacji medycznej,
technik usług kosmetycznych.

Szkoła Żak, swoją działalność w Wałbrzychu rozpoczęła w 2007 roku. Siedziba szkoły znajduje się w budynku przy Słowackiego 19. Jest otwarta dla słuchaczy w godzinach 9.00 – 17.00 od poniedziałku do piątku oraz w godzinach 8.00-16.00 w soboty. Jednym z czynników przemawiających za wyborem oferty sieci szkół Żak jest uhonorowanie placówek licznymi nagrodami. Wyznacznikiem wysokich standardów nauczania jest wyróżnienie Najwyższa Jakość Quality International oraz zdobycie Medalu Europejskiego. Życzliwość i dobrą obsługę słuchaczy docenili eksperci, przyznając szkołom tytuł Firma dla Ludzi. Liczne nagrody i wyróżnienia są najlepszym argumentem przemawiającym za tym, aby zaufać szkole Żak.

Więcej o szkole Żak w Wałbrzychu

Kliknij i zapisz się online!